gebe
  1. karagülle

karagülle Forum Okuru

En Güzel 10 Kasım Şiirleri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında karagülle tarafından paylaşıldı.

En Güzel 10 Kasım Şiirleri Öğrenciyim okumak üzere güzel 10 kasım şiirleri arıyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz. En güzel 10 kasım şiirlerinizi buradan bana yazarsanız sevinirim.

En Güzel 10 Kasım Şiirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 Kasım İle İlgili Şiirler

10 Kasım İle İlgili Şiirler

Bu konu 10 Kasım şiirleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün bildiğiniz gibi Cumhuriyetimizin 89. yılını kutluyoruz. Bilhassa İstanbul Boğaziçi'nde akşam 19:00 'dan itibaren yapılacak olan havai fişek gösterisi merakla bekleniyor. Geçirdiğimiz bu kutlu günün ardından Kasım ayında da bir anma günü yaşayacağız. 10 Kasım 'da Ata 'mız tüm yurtta çeşitli etkinliklerle...
  2. 10 Kasımla ilgili şiirler lazım melekler !!

10 Kasımla ilgili şiirler lazım melekler !!

Melekler bana 10 Kasımla ilgili şiirler lazım, sizler meleksiniz bana yardım edersiniz değil mi :)))
  3. 24 Kasım öğretmenler günü için en güzel şiirleri paylaşırmısınız

24 Kasım öğretmenler günü için en güzel şiirleri paylaşırmısınız

Kızlşar selam. 24 kasım için harika şiirler lazım. Şiirler hep güzeldir tamam da en güzellelrini istiyorum, en beğendiklerinizi ..:)
  4. En Güzel Kısa 10 Kasım Şiirleri Burada!

En Güzel Kısa 10 Kasım Şiirleri Burada!

en güzel 10 kasım şiirleri, 10 kasım şiirleri, 10 kasım için şiirler Sevgili melekler, yaklaşmakta olan 10 Kasım münasebetiyle özel olarak sizler için seçtiğimiz en güzel 10 Kasım şiirlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.... ATAM’a Günlerden 10 Kasım Saat 09:05 Dolmabahçe’deyim, Elimde karanfil Sirenler çalıyor, senin için Gözlerimde yaş, seni düşünüyorum Mustafa sarı 10 Kasım...
  5. 10 Kasım Hakkında Şiirler

10 Kasım Hakkında Şiirler

10 kasım şiirleri, 10 kasım hakkında şiirler, 10 kasım ile ilgili şiirler Sevgili melekler, yaklaşan 10 Kasım münasebetiyle 3 kıtalık uzun 10 Kasım şiirleri paylaşıyoruz sizlerle... ATATÜRK Atatürküm eğilmiş vatan haritasına Görmedim tunç yüzünü böylesine geceler Atatürk neylesin memleketin yarasına Uçup gitmiş elinden, eski makbul çareler Nerede İstiklal harbinin o mutlu günleri...

Sayfayı Paylaş