gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

En güzel 100 bebek ismi

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yazmira ne demek yazmira isminin anlamı en güzel 100 isim nilsu isminin anlamı
    Güzel meleklerim eğer bebeğinize hala ne isim koyacağınıza karar veremediyseniz, en popüler 100 isime bir göz gezdirin. Bu liste çok işinize yarayacak.Daha kolay karar vericeksiniz.Gerçektende beğenilmiycek gibi de değiller.İsimlerin hepsi birbirinden güzel:)
    Bebeğimiz gelmeden ne çok düşünürüz ismini, bazılarımız kaderine bile etki edeceğine inanıp önüne gelene danışır. Bazımız kendisinden pek emindir, bebeğinin ismi zaten yıllardır hazırdır. Geleneksel isimler, Ayşe, Murat, Mustafa, Zeynep; her zaman müşteri bulsa da bir de trendy ismler vardır seçebileceğiniz. İlk önce garip gelseler de trendy isimler, bir kaç yılda öyle bir kabul ettirirler ki kendilerini. Hatta bir bakmışınız çocuğunuz ilk okula başladığında pek çok adaşı var. Cosmotürk'de sizler için bu aralar en moda olan 100 bebek ismini derlemiş, bakın bakalım içinden gelecekteki bebeğinize yakışacak ismi bulabilecek misiniz?

KIZ ÇOCUK İSİSMLERİ
    Talya, Zeynep, Ela, Duru. Yaren, Ceren, Ece, Melis, Naz, Su, Berra, Ecem, Sena, İrem, Azra, Dilay, İdil, Eylül, İpek, Nazlı, Yağmur, Derin, Ilgın, Havin, Nilsu, Kayra, Begüm, İlkin, Tuana, Beril, İlgi, Simay, Pelin, Beren, Mira, Yazmira, Bade, Selin, Simge, Rana, Şimal, Damla, Melike, Pınar, Başak, Özü, İlayda, Elçin, Minel, Arzum

ERKEK ÇOCUK İSİMLERİ
    Emir, Cem, Ege, Çağan, Sarp, Kerem, Deniz, Yağız, Yiğit, Emre, Kağan, Mert, Görkem, Burak, Meriç, Berke, Kutay, Tuna, Baran, Efe, Onur, Doruk, Bartu, Emirhan, Alp, Arhan, Bora, Canberk, Dağhan, Rüzgar, Derin, Toprak, Arın, Aşkın, Çınar, Armağan, Derin, Koray, Barlas, Ada, Atakan, Berk, Ali, Polat, Göktürk, Serhan, Ege, Utku, Berkay, Güney

karakuzu bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Emir mi.......yaa bari sen yapma meçhulüm yaaa herkes illa onumu hatırlatcak bana :(

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel isimler canım benim saol

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ali ismini cok seviyorum :D

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok gzller cidden :)
    Tskler Paylasim icin :)

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

öneri

Yaa ! FaceBook taki bir testtede çocuqunun ismi yazmira oLcak yazıodu . Yazmiranın anLamı nedir ??

Site Notu: Dediğiniz ismi araştırdık ama bir anlam bulamadık malesef bilginiz olsun.bende 122 siteye girdim ama sadece yarim sevdalı anlamında var

Son düzenleme: 22 Temmuz 2010
  7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler paylşm için:) benm fkrm de kız da azra erkek de erdem:)

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ege ismini çok beğeniyorum.Kız içinde belinay sevgilimde kabul eder inşallah ben şimdiden başladım söylemeye belinay koyalım diyor o da :)Kız isimlerine bayılıyorum daha güzel fikirleri olan varmı kızlar?

9. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya kızlar büyük olasılıkla oglişim olcak ve UTKU ismi dikkatimi çekti sizce nasıl..

10. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  11. armaganım

armaganım Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    354
    Ödül Puanları:
    63
    isimler çok güzel ama karar veremiyoruz biz biraz daha düşünmek lazım

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook da ki hangi testte bebegin isminin ne olacaqı yazıyordu acaba ??? yazmira deqilde bende yasmira yada yasmina düşündüm anlamlarını bende bulamadım şimdilik genelde yabancı isim falan diyorlar ...

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok güzel benim ismim orda kardeşime isim bakıyorum ismim NİLSU herkese tavsiye edrim ama benim kardeşime istediğim isim yok benim istediğim isim GÖKSU

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aDIM nİLSU

Bnmde İsmim Nilsu Bence Kardeşinin Adını Cansu Koy :)

15. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kizimin adi Beyza dogacak kizimada Begüm ismini düsünüyorum Allah in izniyle sagliklica dogunca:)

En güzel 100 bebek ismi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel bebek patikleri burada

En güzel bebek patikleri burada

bebek patikleri bebek patikleri bebek patıklerı bebekpatıklerı Bebekleriniz için kız erkek ayırmadan sizlere harika patikler sunuyorum. Buradaki patikleri işlemeyi bilmiyorum ama en azından seyretmesini incelemesini seviyorum yaa böyle patikler tamda kış aylarında bebeklerimiz için olmazsa olmaz demi :D:D Özellikle düğmeli ve kız çocukları için hayvan figürlü olanlar varya süper yaaaaa bigün...
  2. en güzel bebek yataklari

en güzel bebek yataklari

bebek yatakları bebek yataklari en güzel beşikler en güzel beşikleri yatakları
  3. Bebeklere En Güzel Ninniler

Bebeklere En Güzel Ninniler

bebeklere en güzel ninniler en değişik ninniler yeni ninniler sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler Gebe miyim değil miyim derken bir bakmışsınız yavrunuzu kucağınıza almışsınız bile :hıms: Bu hep böyle olur melekler,zaman nasıl geçer anlamazsınız bile.:) O dünya güzeli varlığı kucağınıza aldığınızdaysa çektiğiniz bütün sıkıntılar yok olur gider :hıms: Artık büyük bir sorumluluk altına...
  4. Vogue Dergisinin Seçtiği Dünyanın En Güzel 100 Ayakkabısı

Vogue Dergisinin Seçtiği Dünyanın En Güzel 100 Ayakkabısı

Bu konu, vogue dergisinin seçtiği en güzel 100 ayakkabı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ayakkabı ve çantalar hakkında kadınların ne derece hassas olduklarını hepimiz biliyoruz. Dışarı çıktığımızda vitrinlerde öncelikli olarak baktığımız reyonlar ayakkabı ve çanta reyonlarıdır. Her kıyafetimize uygun olarak aldığımız ayakkabı ve çantalar, kadınların bu zaaflarını bilen...
  5. En Güzel Bebek Hediyeleri Hangileri?

En Güzel Bebek Hediyeleri Hangileri?

bebek hediyesi, bebeğe ne alınır, bebeğe doğum hediyesi Sevgili melekler, bir yakınımızın bebeği olduğunda yapmamız gereken uygun bir hediyeyle bebeği görmeye gitmektir. Yakın da olsa uzak da olsa almamız gereklen hediyeyi seçerken bazen zorlanabiliriz. Oysa genel olarak bebeklere alınabilecek en güzel hediyeler belli başlıdır. İşte bu konuda zorlananlar için en güzel bebek hediye...

Sayfayı Paylaş