gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel 2012 yaz oje renkleri

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 yaz oje renkleri modası en güzel oje renkleri moda oje renkleri

Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi oje seven tüm hanımlar, sizler için 2012 yaz oje renkleri modasından en güzel oje renkleri trendlerini bu sayfamızda seçtik ve sizlerin beğenisine ve bilgisine sunmak istedik.

Chanel

İşte yeni efsaneler! Chanel'in ojeleri boşuna yok satmıyor, yeni renkleri yine harika: Yabani çilek, pastel kayısı ve yoğun pembe...

533 April, 539 June ve 535 May.

Adet: 70 TL

Dior

Dior’un 2012 İlkbahar Yaz makyaj koleksiyonunda nane yeşili ve eflatun/mor var. Ojelerin adları şöyle; mor olan Forget Me, yeşil olan ise Waterlily.

Bu yaz "Mintgreen" dediğimiz nane yeşili ojesiz kalmayın, demedi demeyin çok moda!

Adet: 66 TL (Sevil Parfümeri özel indirimi)

Nars

Nars'ın Thakoon ile beraber tasarladığı ojeler aramıza 1 Mayıs'ta katılacak.

Neonlara bir başka aşık olacağız gibi görünüyor, çok güzeller!

Ojelerin adları şöyle: Lal Mirchi, Anardana, Ratin Jot, Amchoor, Kutki, Koliary

Adet: 44 TL (Sadece Nars mağazalarında)

YSL

YSL, 2012 İlkbahar Yaz için retro renkleri tercih etmiş. Birçok markada olmayan renkler YSL'de var. Bizim en favorimiz, toprak tonları ve narçiçeği rengi oldu. Doreyi de es geçmeyelim lütfen...

Adet: 70 TL (Tekin Acar'larda var)

Essie

Ojelerin efendisi Essie ise 6 müthiş renkle sezonu açtı: Nane yeşili, natürel, lila, fuşya, turuncu ve narçiçeği.

Hepsi şeker gibi!

Adet: 27,50 TL (Kendi web sitesinden de alışveriş yapabilirsiniz)

Essieturkey.com

En güzel 2012 yaz oje renkleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlkbahar Yaz Oje Renkleri

İlkbahar Yaz Oje Renkleri

İlkbahar Yaz Oje Renkleri Kızlar oje tutkunları bu senenin İlkbahar Yaz Oje Renklerini yazarmısınız bana renklerin örneklerini vermeniz dahada kafi olur ama
  2. 2012 ilkbahar yaz oje renk trendleri

2012 ilkbahar yaz oje renk trendleri

Yaz Oje Renkleri İlkbahar Yaz Oje Renkleri 2012 Benim gibi oje tutkunu olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, 2012 ilkbahar ve yaz sezonunun oje renk modasını araştırdım, elbette ki sizlerlede paylaşmak istedim arkadaşalrım :) İşte size yılın oje rengi modası :)
  3. 2012 En Güzel Oje Modelleri

2012 En Güzel Oje Modelleri

oje oje sürme oje modelleri oje markaları Tırnaklarımızın vazgeçilmezi haline gelen ojelerimize her gün yeni birtanesini ve değişik modellerini eklemeye devam ediyoruz melekler. Bu dönemdede ojeli tırnaklarınız herkes tarafından beğenilecek buna emin olabilirsiniz. Sizlere 2012 En Güzel Oje modellerini sunacağım melekler hem kolay hemde çok güzeller bayılacaksınız melekler. bence hemen...
  4. 2012 İlkbahar Yaz oje trendleri ve renkleri

2012 İlkbahar Yaz oje trendleri ve renkleri

2012 ilkbahar oje trendleri yaz oje trendleri 2012 Kendini seven ve özellikle el bakımına önem gösteren, trendlere de uyan hanımlar, bu yaz ojeler ne renklerde karşımıza çıkacak ve bu ilkbaharda nasıl ojeler moda, merak ediyor musunuz? O halde bu sayfamızda hepbirlikte 2012 ilkbahar yaz oje trendleri modasını inceleyim :) Mint yeşili Bu sene en trendi renk, nane yeşili denen mint...
  5. Okyanus Renkleri İle Golden Rose 2012 Paris Yaz Oje Koleksiyonu

Okyanus Renkleri İle Golden Rose 2012 Paris Yaz Oje Koleksiyonu

golden rose 2012 golden rose paris oje Tırnaklarınızda pastel tonların sade şıklığını yaşamak için Golden Rose 2012 yaz koleksiyonunu sizlere sunuyor melekler :) Okyanus renkleri adı verilen bu özel koleksiyonda maviden turkuaza okyanus renkleriyle tırnaklarınız renklenecek. Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından, parfümerilerden satın alabileceğiniz Golden Rose Paris...

Sayfayı Paylaş