gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

en güzel aşk nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

güzel aşk nickleri en güzel aşk nickleri nickler çok en nickler
    ∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк...

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<< <

| | уαραмαz,уαşαуαмαz вυ кαℓвιм ѕєηѕιz нєяşєуιм ∂υя gιтмє..! | |

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ﻛêήﻛîz Bêή ήêƒêﻛ a£àщáщ.. [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »» [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Уąģ쵴Ļµ کǿќàĶĻąŕđá HàЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...[/FONT]

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

phichliq parayla olsa gene yapardıq

░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░

§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм

вιя єякєк єη çσк ѕєνgιℓιѕιηι, єη ιуι кαяıѕıηı, єη υzυη αηηєѕιηι ѕєνєямιş

öуℓє нσяσzℓαя ναя∂ıя кι güηєş ѕα∂є¢є σηℓαя öттüкℓєяι ιçιη ∂σğυуσя ѕαηıяℓαя!!!

ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ

»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«

ƒσяєωєя ℓσνє

ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ

ℓσνє му s's..... ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคภt Ŧ๏г א๏ย

''l๏שє เร ภ๏tђเภﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'

Kaliteli Bir İçkiye, Yüksek Yaşam Standatlarına we Hayat sigortasına İhtiyacım war

Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım!...

˙·٠٠•● Günlerim aglak Sabrin Sonu Selamete varsada faydasi yok˙·٠٠•●

Aşk:cennetle cehennem arsı işleyen trende mevsimlik bir bilet…

˙·٠٠•● ˙·٠٠•● BuNaLıM MoDuNDaYıM EfKaR'ıM HaT SaFhAdA

˙·٠٠•● Sende bir Gün bulacaksin..Adimi cok anacaksin..Hazin bir Ask diye yanacaksin..˙·٠٠•●

Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir :}

Hersey Biter...Su Taşı,Güneş Suyu, Zaman Güneşi,Aşk Zamanı,Söz Aşkı,Ben Sözü..

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »» teşekkürlerr güzeller

en güzel aşk nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel nickler burda!

en güzel nickler burda!

en güzel nickler en güzel nickler burda burada burda kendi halinde Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. en güzel Serseri Nickler

en güzel Serseri Nickler

Serseri Nickler kolpalara nickler kahpe nickler Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana aşık olmayan birine aşık olma Benim Sevdam Sevipte Kavuşamayanlardandı Benim Sevdam Anlatılmaz Yaşanırdı!!! ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!! Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok diyebilmelisin "Umutlarımı kefil yaptım Unutma bana...
  3. En güzel sevgi nickleri!!!

En güzel sevgi nickleri!!!

sevgi nickleri 2011 aşk nickleri 2011 en güzel nickler Sevdiceğinize sevgi dolu msjlar,göndermeler yapmak istiyorsanız,işte tam size göre bir konu:)Sevgilinize,sevgi dolu nickler:) Şimdi bir çizgi-fiLm kahramanısın gözümde!! SEFen sefh3Rr seFmeyN defOLb qiDeR XD haYaTı çeVrimDI$ıı yaŞıoRm Sefgi nickleri seFmeq haRAm seFİLmeq İsyanıM oLdu x( seFmeyİDe bİLirDiq SewDiqim Uzak DuRMa !!...
  4. En güzel aşk nickleri

En güzel aşk nickleri

en güzel aşk nickleri en güzel aşklar esrarla başlar kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!! Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum! ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle...
  5. En Anlamlı Aşk Nickleri

En Anlamlı Aşk Nickleri

En Anlamlı Aşk Nickleri Anlamlı Aşk Nickleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda aşık çiftlere ve sitemiz de ki aşık olan üyelerimize en anlamlı ve romantik aşk nicklerini paylaşıyor ve aşkınız bir ömür boyu ebedi acısız olsun diyoruz :) Hayat 3,5 la 4 arasındadır.Ya üçbuçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın. Böyle basit bir dünyada sen benim icin cok ozelsin. Ayak ucumda basladi...

Sayfayı Paylaş