gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

En Güzel Baharatliklar Burda....

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

baharatlik takimlari baharatlik
    sevgili cansucum sana bir kac gün önce söz vermistim bilmem hatirliyormusun...
    sana bir kac baharatlik resimlerin hazirliycam diye... biraz gec odu ama ne demisler gec oslun güc olmasin ;)

benim suanki kullandigim ücüncü resimdeki olanlar hic tavsiye etmem kullanisli degiler, cok gökülüyor her tarafa :)

cansu8826 bunu beğendi.
  2. cansu8826

cansu8826 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkür ederim bnm cnm ablam. evet 1. 2. çok beğendim bide sonuncuya bayıldm. ama 1. otantik bnm mutfağıma uymaz. 2. ve sonuncu güzel ama çok parçalı olması için bunlar 2 şer 3 er tane almak lazım :)

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    evet oda biraz kaba olur, ve yer tutar... yani benim sectiklerim ise yaramadi :) neyse artik kurusuma bakma :)

4. cansu8826

cansu8826 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    estagfurullah ablacım yaa öyle deme üzülürüm merak etme işe yaradı gerçekten

En Güzel Baharatliklar Burda.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel nickler burda!

en güzel nickler burda!

en güzel nickler en güzel nickler burda burada burda kendi halinde Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. en güzel avatarlar burda

en güzel avatarlar burda

engüzel avatarlar en güzel avatarlar burda
  3. en güzel imzalar burda

en güzel imzalar burda

güzel imzalar burda
  4. Avatarların En Güzelleri Burda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş