gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

en güzel broşlar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

en güzel broşlar
    hep broşu orta yaşlı kesimin kullandıgını düşünmüsüzdür ama bugün baktıgımızda genç kızlarında kıyafetlerinde eski modellere benzemesede günümüz modasına uygun boncuklu taşlı broşlar görebiliyoruz zaten hep bir eskiye dönüş yok mu???? dönelim ve bakalım ozaman :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: en güzel broşlar
    Ben eşarpta broş kullanmayı çok seviyorum vazgeçemediğim aksesuarlarımdan biri özellikle ay yıldızlı olanlarına bayılıyorum:)emeğine sağlık canım

en güzel broşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. broş severlereee

broş severlereee

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En Güzel Güne, En Güzel Çağrı   ''Davetiye''

En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye''

en güzel davetiyeler dini davetiye davetiyeye yazılan güzel sözler dini davetiyeler davetiye zarfı yazma En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye'' Düğün hazırlıkları esnasında son ana bırakılmayan işlerin başında davetiye seçimi gelir ve gönderilmesi geliyor. Kendi ellerinizle seçtiğiniz, metnini yazdığınız, bu davetiye aslında düğün ile ilgili bir bilgi verir. Davetiye küçük bir...
  3. Broş

Broş

Rüyasında broş taktığını gören genç kız ise aşk olarak, evli ise mal, mülk olarak yorumlanır.
  4. Broşlar

Broşlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Abiye broşlarım

Abiye broşlarım

Evet mekeklerim, abiye giysilerin üzerinde şık bir broş harika durur ne dersiniz. Belki sizde bir broş kullanacaksınız ama modele karar veremiyorsunuzdur. İşte bu modelleri bir görün belki karar verebilirsiniz. :)

Sayfayı Paylaş