gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Güzel Büyüleyici Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Büyüleyici Güzel Sözler, En Güzel Büyüleyici Sözler,

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edipte büyüleyici sözler isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlerin ricasını yerine getiriyor ve en güzel büyüleyici sözleri paylaşıma açıyoruz.

Yaşamak Değil Benimkisi, Kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım, ne aşk kaldı ne sevgi içimde bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye..

bir şiir bahçesi olmak isterim kalbinde her şiirimde sen ol her kafiyede senin adın olsun sen sadece benim büyülü sözlerim ol sen sadece benim ol sevgilim.

yazı Beklerken Kışları yaşadım içimde iLk Baharı Beklerken Hep Son Baharları Yaşadı bedenim Şimdi Seni Bekliyorum yeniden gel yeniden içimdeki dünya dönsün Süresizce.

Bir Değil Bin Acı OLsada önümde Senin için Çekerim Bir Değil Bin öLüm Olsada senin için giderim yeterki Büyülü Aşkımız Bozulmasın Bu Büyü Hayatımızdan hiç Çıkmasın Aşkım Sen Hep Benim Bende Senin Olayım Bu Güzel Dünyada.

Bir Rüya Değilsin Sen Benim için Yalan Olan Dünyada 1 gerçeksin içimde, Sen teksin Kalbimde Bu Can Seninle, Sende Kalbimde Yaşa Ölümüne Biriciğim..

nihayet geldi beklediğim hayat sonunda buldu benide güzel bir aşk ben seninle gülerim hayata ne olursa olsun bu büyülü hayatı bir seninle yaşarım aşkım..

çok güzel geliyor hayat seninle bana, bütün güzellikler sanki seninle varoluyor o anda, senmisin etrafı güzelleştiren yoksa aşkımızmı etrafı büyüleyen biriciğim benim..

Zerre kadar Korkum yok Artık öLümden Sadece tek Korkum Sensiz Olmak Sensiz Bir Hayatı yaşamak Sensiz Bir gerçek hayat istemiyorum yalanda Olsa Seninle Yaşamak istiyorum Bu Hayatı Birtanem.

Aşkımın Zirvesinde kimse ulaşamaz bize bizim sevgimiz ne kötülüklere nede karamsarlıkları barındırıyor içinde bizim dünyamızda bir sen varsın birde senin kurduğun büyülü bir dünya var içimde aşkım seviyorum seni.

vakitsiz gelen ayrılıklarla değil senin sözlerine ağladım gece boyunca, bırakıp gitmene değil giderken yüzüme bile bakamamana darıldım saatlerce, Şimdi öLümüne Seviyorum Seni O büyülü gülüşünle

Yarım kalan kalbimi Tamamladın Hayata yeniden Başlattın beni Sakın durdurma bu büyülü hayatı yaşamak istiyorum yaşamın içinde sadece sen ol istiyorum birtanem tek gerçeğim..

yetim kalmış bir çocuk gibiydim hayatta tuttun çıkardın beni benliğimden aldın kendine, şimdi o güzel dünyanda yaşıyorum hayatı doyasıya biriciğim.

Yalan Değil gerçeği Gördüm Sende, Sevgiyi Değil Aşkı Tattım Yalansız Kalbinde.

En Güzel Büyüleyici Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel karizma sözler

en güzel karizma sözler

adana sözleri adanalı sözleri karizma sözler adanalı sözler karıma güzel Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. Sevgiliye en güzel sözler

Sevgiliye en güzel sözler

erkek sevgiliye güzel sözler erkek sevgiliye günaydın mesajları çiçek kartına yazılacak sözler çiçek notları notları Sevgililer günü sevdiğiniz insanın kalbini kazanmak ve ona sevdiğinizi güzel sözlerle yollamak istiyorsanız aşağıdaki sevgiliye en güzel sözler konulu mesajlara göz atmanızı tavsiye ederim:tik: Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle......
  3. En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler Uzun Sözler Mesajlar Uzun sözler arayan misafirilerimiz için ve siz sevgili melek'lerimiz için, anlamı en güzel olan yeni uzun sözleri bu yazımızda paylaşıma açıyoruz Melek'ler! Anlamlı ve güzel uzun sözler sevdiklerinize duygularınızı anlatabilmenin en güzel yolu olsa gerek günümüde mesajlar sizlere Uzun Sözler Uzun Mesajlar Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden...
  4. Büyüleyici Sözler

Büyüleyici Sözler

Büyüleyici Sözler istiyorum ama mümkünse çok büyüleyici olsun ve yine mümkünse yeni olsun arkadaşlarım.
  5. En Güzel Atatürk Sözleri

En Güzel Atatürk Sözleri

Atatürk sözleri, Atatürk mesajları, anlamlı Atatürk sözleri, Atatürkün söylediği sözler Mustafa Kemal Atatürk'ün söylemiş olduğu anlamlı güzel sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Her bir sözünün anlamının ve değerinin paha biçilemez olduğu Atatürk sözleri sizlerle... Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz. Ne kadar zengin ve...

Sayfayı Paylaş