gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Güzel Çekici Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çekici Sözler kısa En Güzel Çekici Sözler

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden çekici sözler konusu açmamızı rica eden misafirimiz için ve elbette ki siz melek'lerimiz için de muhteşem çekici sözleri paylaşyoruz.

Bir Sen varsın hayatımda Birde hayatın var bende Seviyorum Seni Bebeğim..

Yaşamak Buysa Seninle Olsun öLüceksem Sensiz öLeyim Sen mutlu oLki Ben rahat Olayım.

Bu halini Sevdim Gitme Kal Birtanem Çamurlar Çirkefler içindeyim.

Güzelliğinle herkezi bağlasanda Kendine ben Gözlerine bağladım bakamıyorum dünyaya..

Yarınlarımdaki Sabahım gecelerimdeki Ay'ımsın biriciğim...

Seninle Hayata karşı durmak istiyorum hayata meydan okumak seninle güzel.

Gözlerindeki bir damla yaş olsaydım dudaklarında kalmak için bütün gücümü sarf ederdim.

Yalıyorsam Sebebi Sen öLüceksem Yine Sebebi Sensin..

Seni Gördüğüm An Nefesin kesildi Dikkatim Dağıldı Bende Artık Bir Sen vardın Aşkım!

Seninleyken Zaman geçmesin Diye dua ediyorum o an Sadece Seni yaşamak istiyorum.

Gözlerin Gözlerime baktığında anlıyorum hayatı ve hayatın renklerini...

Sensiz Olmak benim için yok oluştur birtanem ALLAH ın verdiği bu canı azrailden Sonra Bir Sen Alırsın Bunu Unutma..

çektiğim acıların sonu seninle mutluluk olucaksa bütün acıları yeniden çekerim bebeğim

Aşk Nefesinle Dilin üstündeki Bir kelime Değil Kalbinde Ve Damarlarında Dolaşan Bir Hastalıktır.

Nezaman Aşık Olursan Ozaman Dert kederi Bilirsin Aşk Acısı Çekersin.

Sen bir bebeğin gülüşü bir kuşun ötüşü bir denizin sahile vuran dalgası gibi doğal üstü afetsin benim için aşkım

Seni okadar çok Seviyorumki Canımın içindeki can Sığmaz Oldu Dünyama..

benide Al Sen nerdeysen birtanem Nefes Almak bana Sensiz Yasak.

Senin için ben yaşarken ölmeyi göze almışım ölsemde artık koymaz bana bebeğim ben sana aşığım!

En Güzel Çekici Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel dikkat çekici nickler

en güzel dikkat çekici nickler

dikkat çekici nickler dikkat çekici sözler nickler en en Giţ Hąđì qìţ •-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм ----------------------------------------------------------------------- # ((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯)) ------------------------------------------------------------------------- | ¤ۣۜ..¤ | ((NİCKİNİZ)) | ¤ۣۜ..¤ ----------------------------------------------------------------------------...
  2. en güzel karizma sözler

en güzel karizma sözler

adana sözleri adanalı sözleri karizma sözler adanalı sözler karıma güzel Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  3. Sevgiliye en güzel sözler

Sevgiliye en güzel sözler

erkek sevgiliye güzel sözler erkek sevgiliye günaydın mesajları çiçek kartına yazılacak sözler çiçek notları notları Sevgililer günü sevdiğiniz insanın kalbini kazanmak ve ona sevdiğinizi güzel sözlerle yollamak istiyorsanız aşağıdaki sevgiliye en güzel sözler konulu mesajlara göz atmanızı tavsiye ederim:tik: Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle......
  4. En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler Uzun Sözler Mesajlar Uzun sözler arayan misafirilerimiz için ve siz sevgili melek'lerimiz için, anlamı en güzel olan yeni uzun sözleri bu yazımızda paylaşıma açıyoruz Melek'ler! Anlamlı ve güzel uzun sözler sevdiklerinize duygularınızı anlatabilmenin en güzel yolu olsa gerek günümüde mesajlar sizlere Uzun Sözler Uzun Mesajlar Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden...
  5. Çekici Sözler

Çekici Sözler

Çekici Sözler arıyorum diğer sitelerde ki pek cazip yani çekici gelmedi bakalım sizden ne kadar çekici sözler çıkacak :)

Sayfayı Paylaş