gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

en güzel cep mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen bana en güzel cep mesajlarını verir misiniz cepten mesaj gönderecektim de

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan 2012 cep sözleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

en güzel cep mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Kutlama Mesajları

En Güzel Kutlama Mesajları

hamile tebrik mesajları hamilelik tebrik mesajları doğum yapana doğum yapanlara güzel sözler yapana mesaj dunyada bircok insan vardir, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi guluyor kimi agliyor, ama tum guzelliklere ve mutluluklara layik biri var o da su anda bu mesaji okuyor. bu sabah mavi bulutlari avcuna, mutluluklari gonlune, sevgimi usulca kalbine birakiyorum. Gunes her zaman senin icin dogsun,...
  2. en güzel cep telefonu kimin?

en güzel cep telefonu kimin?

aşk ve cezadaki telefon markaları aşk ve cezada kullanılan cep telefonları ceza dizisinde kullanılan cep telefonları f480 samsung f480 herkez telefonunu seviyordur acaba kimin telefonu daha güzel kokoş telefonlar var mı sizde? telefonlarınızın resmini yada markasını gönderin bakalım...... :fırtına:
  3. En güzel cuma mesajları

En güzel cuma mesajları

cuma mesajları cuma sözleri mesajlari mesajları 2011 mesajı cuma mesajları, günü sözleri, gününe özel sözler, msj, kısa sözleri Günlerin en hayırlısı ve faziletlisi olan mübarek Cuma günü ile ilgili birbirinden güzel sözleri ve mesajları sizlerle paylaşıyorum.Hayırlı Cumalar:) Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz....
  4. Cuma Günü Cep Mesajları en güzel mesajlar burada!

Cuma Günü Cep Mesajları en güzel mesajlar burada!

Cuma Günü Cep Telefonu Mesajları Cuma Günü Cep için Mesajlar http://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/226819-cuma-gunu-ile-ilgili-kuran-i-kerimde-gecen-ayetler.html paylaşımımızdan sonra, şimdi de Cuma günü için cep mesajları paylaşıyor ve bizden Cuma günü cep telefonu mesajları isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Ey iman edenler! Cuma günü namaza...
  5. En Güzel Cep Telefonu Temaları

En Güzel Cep Telefonu Temaları

sabit tema resimleri, hareketsiz temalar, hareketsiz tema resimleri Cep telefonunuzu birbirinden farklı tema resimleri ile kendinize özel olmasını istiyorsanız sizlere en beğenilen hareketsiz tema resimlerinden seçtiğimiz örnekleri sizler için sunuyoruz. Tema resimleri arasında hayvan resimleri, manzara resimleri ile birlikte daha birçok farklı örnekleri bulabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş