gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

en güzel cep telefonu kimin?

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

aşk ve cezadaki telefon markaları aşk ve cezada kullanılan cep telefonları ceza dizisinde kullanılan cep telefonları f480 samsung f480 herkez telefonunu seviyordur acaba kimin telefonu daha güzel kokoş telefonlar var mı sizde? telefonlarınızın resmini yada markasını gönderin bakalım...... :fırtına:

2. rüzgar gülüm

rüzgar gülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bi konu mevcuttu büyük ihtmalle...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kim hangi telefon markasının, hangi serisini kullanıyor diye bir konumuz vardı ama. kim en güzel telefonu kullanıyor yoktu :D Şunuda belirtmek gerekirse şayet, herkesin telefonu herkes için en güzeldir :)

İşte benim telefonum

Samsung F480

Şarjı, bir çok telefona göre pek fazla dayanmıyor ama, 5 megapixel görüntü kalitesi ile süper :) Öncelerde, parmaklarınız tuş arasada, bir süre sonra tuşlu telefonlarda da ekrana dokunuyorsunuz alışkanlık oluyor :D:D Tavsiye ederim :)

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    en güzel telefon benim :D:D:D

görüntüsü ve menüsü cok güzel sarji bir hafta dayaniyor ayrica degistire bilinen arka kapagiyla degsik renklerde kullanila biliyor ve her bayanin eline yakisir diye düsünüyorum, tek kötü yani fotoraf kalitesi 2 megapixel sadece cok güzel resimler cekiliyor denilemez...

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ya en güzel telefon benim cunku gecen seneki dogum gunu hediyemdii.. kocişim almıştı.... :)

6. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    benimki de bu...:)

7. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

neyime yetmiyo anacımm:D
    valla cok bilee günde üç kez betona cakıyo kafayı:D
    benim gibi teli elinden hiç düşmeyenler için eskinin 5110 u şimdinin böylesi lazım:D:D
    bunlar bahane bna tel hediye etcek bi sevgilim yok:D rüyamm sen al bana:p:p

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alimmmm :D:D Hatta alamazsam eğer, benimkini birlikte kullanırız çifthatlı yaparız:D:D yada bir gün sende bir gün bende kalır hahaha

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    valla süper hepsi şaştım

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İşte benim telefonum telefonla konuşmaktan başka bir şey yapmadığım için bi de çift sim kart özelliği olduğu için bunu tercih ettim bi de ufacık hafif ve çok sağlam çok seviyorum telefonumu :)

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    benim iki telefonum var birisi:
    biriside çok çok sewdıgım telefonum..
    [​IMG] 5800 nokıa... ama mavi olanından:)

12. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  13. jülyet

jülyet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hımm Benim telefonumda 6700 Nokia 18 Ayar Altın Kaplama ve Yılın 2010 nun en iyi telefon ünvanını almış olan tam kokoş bir telofondur Kendileri :) :) Sevgili Kocişimden Birinci Evlilik Yıldönümü hediyesi :) Sevgilerrrrrr

14. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

buda benm telefonm :D
    artık skılsamda kendisinden işe yarıyor :p

15. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    benimkide anacım samsung c 3053 çok işime yarıyorr ondan öncekisi nokya idi oda çok işime yarıyodu düeş düşe kafayı yedi anacımın hediyesi buda bana :D:D:D.D

en güzel cep telefonu kimin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. IQ’su en yüksek Cep Telefonu

IQ’su en yüksek Cep Telefonu

Mobil iletişim alanında dünyanın iddialı markalarından HTC’nin akıllı cep telefonu HTC-Qtek 8500 Smartphone, Casper ürün yelpazesi içinde yerini aldı. Sahip olduğu teknolojik özellikleriyle IQ’su en yüksek akıllı cep telefonu olan HTC-Qtek 8500, Türkiye’nin dört bir yanındaki Casper Store’lar ve Casper bayilerinde satışa sunuldu. Cep telefonu özelliklerinin yanı sıra HTC-Qtek 8500 Smartphone,...
  2. Dünyanın en büyük cep telefonu

Dünyanın en büyük cep telefonu

Bu telefon küçüklüğüyle değil, büyüklüğüyle şaşırtıyor. Dünyanın en büyük cep telefonu Chicago Plaza'da ortaya çıktı. Üstelik bu büyük cep telefonun mesaj atıp, arama yapmak gibi önemli(!) özellikleri var. Samsung Messager telefonu 4.5 metre uzunluğa ve 4 metre genişliğe sahip. Samsung'un bu telefonu yalnızca gösteri amaçlı imal edilmiş. Başkası da düşünülemezdi.
  3. En İyi Cep Telefonu

En İyi Cep Telefonu

En İyi Cep Telefonu hangisi? Kızlar siz hangi cep teli kullanıyorsunuz cebimi telimi değieşlcem En İyi Cep Telefonu önerilerinizi bekliyorum
  4. En İyi Cep Telefonu Markası

En İyi Cep Telefonu Markası

En İyi Cep Telefonlar En İyi Cep Telefonu Markaları Elbette ki zevkler ve renkler tartışılmaz melekler :) Sizin sevdiğiniz telefponu başkası beğenmez, başkasının beğendiğini siz. Aslında bu biraz da telefondan beklentilerinizin ne olduğuyla da ilgilidir. Kimisi sesi mükemmel olsun, müzik dinleyebilsin ister, kimisi kamerası iyi olsun, iyi çekim yapabilsin ister, kimisi de internete girmekte...
  5. En Güzel Cep Telefonu Temaları

En Güzel Cep Telefonu Temaları

sabit tema resimleri, hareketsiz temalar, hareketsiz tema resimleri Cep telefonunuzu birbirinden farklı tema resimleri ile kendinize özel olmasını istiyorsanız sizlere en beğenilen hareketsiz tema resimlerinden seçtiğimiz örnekleri sizler için sunuyoruz. Tema resimleri arasında hayvan resimleri, manzara resimleri ile birlikte daha birçok farklı örnekleri bulabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş