gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel Dostluk Sözleri kısa

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dostluk Sözleri kısa Dostluk İle İlgili Sözler

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda yine yoğun istekler üzerine en güzel dostluk üzerine söylenmiş olan sözleri paylaşıyoruz.

- Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

- Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

- Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

- Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur

- Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili,kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak...

- Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

- Fani dünyanın baki padişahı değiliz. Biz parçalanmış gönül hırkalarını yamar dikeriz. Biz dostlarla ağlar dostlarla güleriz.

- En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyoru.Hep Mutlu Ol..

- En Koyu cehelet hakkında hiç bir şey bilmediğin bir şeyi redetmektir.

- Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalb zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahib olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.

- Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

- Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider

- Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin.

- Rüzgarın kemanını çaldığı,damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıpta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

En güzel Dostluk Sözleri kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel en anlamlı kısa sözler 2013

En güzel en anlamlı kısa sözler 2013

ömrümle ilgili sözler ömrüm ile ilgili sözler Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır. *Dünya bir gündür, o da bugündür! *Sen, sen ol! Asla biz olma. *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme! *Azdan az, çoktan çok gider. *sadece şahlar hamleleri önceden sezer. *hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır *özgürlük, sonu meçhul bir firardır. *Bir yerde küçük insanların büyük...
  2. dostluk üzerine güzel sözler

dostluk üzerine güzel sözler

dostluk üzerine sözler dostluk üzerine güzel sözler özlü uzerine guzel sozler mevlana nın sözleri Bir Dostum Varki Benim, Geregi Arayan Yolda Oncusudur Yuregimin. Yurutuyo Yasamin Sirlarina Dogru Inancla, Sahibidir Butun Guzel Sozlerin. Bir Dostum Uzuntusune Herkes Sempati Duybilir, Bu Cok Kolaydir. Bir Dostun Basarisina Sempati Duyabilmek Ise Cok Saglam Bir Karakter Gerektirir. Ben...
  3. Dostluk üzerine sözler atarlı en güzel burada

Dostluk üzerine sözler atarlı en güzel burada

Çölde yolculuk eden iki arkadaş hakkında bir hikaye anlatılır. Yolculuğun bir aşamasında iki arkadaş tartışırlar biri ötekine bir tokat atar. Tokadı yiyenin canı çok yanar ama tek kelime etmez ve kum üzerine şu sözleri yazar: 'BUGÜN EN İYİ ARKADASIM BANA BİR TOKAT ATTI.' Yıkanabilecekleri bir vahaya rastlayana dek yürümeyi sürdürürler. Tokadı yiyen yıkanırken bir batağa saplanır,...
  4. En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel Şirin Sözler Kısa Şirin Sözler Bizden şirin sözler isteyen misafirimizin isteğini yerine getirirken, siz sevgili melek'lerimize de yeni ve en güzel şirin sözleri aktarmak istedik. :) İşte kısa ve güzel şirin mi şirin sözler melek'ler. Çok Şirinsin Aşıkım Seninle Güzel Sözler Yazdım, Sözlerimin Adına Adını Yazdım, Hepsine Seni Anlattım… Beyaz Bir Güvercinin Kanat Çırpışındaki...
  5. Kısa en güzel tatlı sözler

Kısa en güzel tatlı sözler

Tatlı Sözler, Tatlı Sözler Yeni, Tatlı Sözler Kısa, Tatlı Sözler Facebook, Tatlı Sözler Twitter, Tatlı Sözler 2013, En Güzel Tatlı Sözler, Yeni Tatlı Sözler; KaranIığa gizIensen de kaIbim buIur seni. Güneş doğmasa da oIur, bana senin ışığın yeter. Her yüreğin penceresinde buğu iIe yazıImış bir kaç harf vardır. İIişki durumum; yeşiI bağın üzümü, yoIa diktim gözümü. Ne geIen var ne giden, kime...

Sayfayı Paylaş