gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel düğün davetiye sözleri burada melekler!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

düğün davetiyesi sözleri düğün davetiye sözleri düğün davetiye yazıları

Düğün davetiyesi örneğini bu gün ki önerdiğimiz konudan seçtiniz ama düğün davetiyenizde ne yazsın konusunda henüz kararsız mısınız? O halde bu konuda da biz size yardımcı olalım diyor ve sizlere en güzel düğün davetiyesi sözlerini sunuyoruz Melek'ler:)

Siz değerli konuklar ben ve yücel evleniyoruz bu değerli günümüze sizleri de bekliyoruz

Binlerce yıldız vardı, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben; seni, güneşi seçtim ve ben senin için binlerce yıldızdan vazgeçtim. Bu mutlu günümüzde birlikte olmak dileğiyle

Yaşamın bir anlamı da sevmek. Aşık olmak ise; birlikte güzeli aramak. Doya doya beklemek, özlemekse aradığını bulmak. Bulduğunda evet demek ise bizi demiştik. Bunu sizlerle beraber yinelemek istiyoruz.

Ne yere ne göğe ismini yazdım. Senin ismini aşkım, kalbime yazdım.

Hayatımızın en doğru kararını verip,İkimizde evet diyoruz.Ve siz nezih dostlarımızıŞahidimiz olarak bekliyoruz.

Yüreğimizin ve sevgimizinGötürdüğü yerdeyiz.Sizleri de orada, düğün törenimizdeAramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İyi günümüzde mutlulukları,Kötü günümüzde üzüntüleriBir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz.Sizleri de bu anlamlı günümüzdeYanımızda olmaya davet ediyoruz.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle ortak yaşamımıza adım atacağımız bu gecede bizimle olmanızı diliyoruz…
    Yasam boyu sürmesini arzu ettigimiz beraberligimizin Ilk gününü sizlerle paylasmaktan mutluluk duyacagiz.

Evleniyoruz. Sizleri de mutlulugumuzu paylasmaya bekliyoruz…
    Yasam boyu sürmesini diledigimiz beraberligimizin bu ilk gününde biz 'Evet'' derken sizleri de aramizda görmekten mutluluk duyacagiz…

Beraberlige adim atacagimiz bu çok özel günümüzde mutlulugumuzu bizimle paylasmaniz bizi onurlandiracaktir.
    Ömür boyu mutluluga imzalarimizi atarken sizlerin yanimizda olmanizdan büyük mutluluk duyacagiz.

Hayatimizin bu en güzel ve anlamli gününe sizleri de bekliyoruz…

Birlikteligimizi evlilikle noktalayacagimiz bu mutlu günümüzde aramizda olmaniz bizi onurlandiracaktir…

Evet; Evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylasmak istedik.

Akip giden hayatin içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, Nikah törenimizde siz dostlarimizi yanimizda görmek bize mutluluk verecektir.

Kenardan biz gidelim, yol sizin olsun.Pınardan biz içelim, su sizin olsun.Belki gelemezsiniz, sağlık olsun.Biz evleniyoruz, haberiniz olsun.Bizi seven dostlar, düğünümüze buyursun.

Mutluluk paylaştıkça büyür.Hepinizi bu mutluluğumuzuPaylaşıp büyütmeye bekliyoruz.

Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz kenetli,Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz.Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz...

Kalbimizin sesini dinledik.Karar verdik, biz evleniyoruz.Düğünümüze siz sevenlerimizi de bekliyoruz.

Yeni yaşamların mutlu başlangıcında
    Sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.

İkimiz teker teker yürürken yolda, Aşk sardı etrafımızı bir anda Bundan sonra tek olmak yasaklandı bize, Ardık biz Sizleri de bizimle mutluluğumuzu paylaşmaya davet ediyoruz

En güzel düğün davetiye sözleri burada melekler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün Nişan davetiye sözleri

Düğün Nişan davetiye sözleri

davetiye yazı örnekleri davetiye metin örnekleri nişan nişan metinleri metinleri düğün öncesi bir heyecan sarar insanı ki bu çok hoş bir heyecan olmalı:):)ve davetiye seçimine karar verirsiniz ama davetiye metninde ne yazılacağı konusuna sıra gelince tıkanır kalırsınız:):) işte size düğün yada nişan davetiyelerinizde kullanabileceğiniz davetiye metin örnekleri.ALLAH bir yastıkta kocatsın sizi...
  2. İslami düğün davetiye sözleri 2012

İslami düğün davetiye sözleri 2012

islami düğün davetiye sözleri islami davetiye yazıları dini davetiye metinleri "Düğün davetiyemde ki sözler, islami olsun istiyorum" diyen tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda islami düğün davetiyesi sözlerini paylaşıma sunuyoruz arkadaşlarım. Allah'ın (cc) rızasını kazanma yolunda Rasulü Hz Muhammet (sav)'in sünneti gereğince İslam toplumunun temelini...
  3. Komik düğün davetiye sözleri 2012

Komik düğün davetiye sözleri 2012

komik düğün davetiyeleri komik davetiye sözleri komik düğün davetiye yazıları Gülmeyi ve gülsdürmeyi seven, evlilik hazırlıkları yapan neşeli çiftler için, ayrıca sıradışı olmak isteyen gelin ve damat adayları için, bu sayfamızda komik düğün davetiyesi sözlerini paylaşıyoruz Melek'ler:) Bekarlık limanından saadetler diyarına mutluluk adlı gemiyle yolculuğa çıkıyoruz. Bizi uğurlamaya...
  4. Namaz İbadeti İle İlgili Söylenen En Güzel Sözler Burada Melekler

Namaz İbadeti İle İlgili Söylenen En Güzel Sözler Burada Melekler

Namazla İlgili Çok Güzel Sözler Namaz İle İlgili Güzel Sözler Sevgili melekler, bu yazımızda tüm inananlar için dinimizin direği, İslamın beş şartından biri ve her müslümanın görevi olan namazla ilgili çok güzel sözler paylaşacağız sizlerle.. :) * Kur’an-ı Kerimde Allah emreder: Günde beş vakite bir saat yeter.. Yirmi saatten yalnız birini Hakk’a vermeyene insan denir mi?... Ahmet...
  5. En Güzel Cuma İlahisi Sözleri Burada Melekler

En Güzel Cuma İlahisi Sözleri Burada Melekler

En Güzel Cuma İlahi Sözleri En Güzel Cuma İlahileri Nelerdir Cuma günleri sevdiklerinizle paylaşacağınız pek çok cuma mesajını sizlere ilettik ve iletmeye devam edeceğiz sevgili melekler. Bu sayfamızda ise En Güzel Cuma İlahi Sözleri ile sizlerleyiz.. CUMA İLAHİSİ Cuma günü evde kalma, Dünyanın işine dalma, Sevabı çok, mahrum olma, Bu mubarek Cuma günü. Perşembeden işi bitir....

Sayfayı Paylaş