en güzel düşündüren duvar yazıları | Melekler Mekanı FORUM - 26 Ağustos 2016

en güzel düşündüren duvar yazıları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

facebook duvar yazıları düşündüren duvar yazıları komik facebook Zaman paraya benzer, lüzumsuz yere sarfedilmedikçe daima yeter. (N.KAPLAN)

IYI BIR FIKRIN MI VAR?

O HALDE BIRSEYLER YAPIN.

Zaman gösterdi ki CENNET ucuz
    degil, CEHENNEM dahi lüzumsuz degil. (BEDIÜZZAMAN)

Rüyalari gerçeklestirmenin en kisa yolu, uyanmaktir. (S.M. Power)

Gül sunan bir elde daima bir miktar gül kokusu kalir. (Çin atasözü)
    Vicdani tertemizdi zira oNu hiC kulLanmamiSti. (Stanislaw lee)
    Ölülerin çenesini baglarlar, burada gördüklerini orada söylemesinler diye. (a.nihat asya)

dostluga yer birakcak kadar savas
    savasa yer birakacak kadar dost ol. (Sadi-i sirazi)

Ulu çamlar firtinali diyarlarda yetisir. (C.MERIÇ)
    HAYIR DEMek kolayDir ÇünkÜ evEt deNiliNcE yapiLaCak Is ÇiKacKtiR. – (Seifridge)
    EgeR dünya görüsünüz tuvalet duvarinda ise sizin isiniz sifona kalmistir. (M.güner)

Düsmanlarinizi affedin bu bir büyüklüktür. Ama onlari unutmak büyük biraptalliktir. (J.f kennedy)

TürLü tÜrlü Kül YutMUSA KültürLü Denir.
    Para her kapiyi açar ama kitleyemez.
    Dünya ve ahirette yanmanin yolu plajlardan geçer.
    Iyilik yapmasini bilmiyorsan,
    hiç olmazsa kötülük yapma.
    (Hüsrev dehlev)i

Ölümün bizi nerede bekledigi belli degil , iyisimi biz onu her yerde bekleyelim (Montaigne)

Bu deveyi gütmeyecegiz bu diyardan da gitmeyecegiz. (I.özel)

Ask mücadelesi degil, mücadele aski içinde ol.
    (P. safa)
    Serseri, cahil birakilmis çocugun büyümüsüdür. (m. ikbal)
    ahmaga yüz, aptala söz vermege gelmez.
    Kusuru kendisine söylenmeyen adam ayibini hüner sanir..
    Gözlerimizi oymuslar simdi de göremiyoruz diye bizi kiniyorlar.(Malcolm X)
    borçlu olup düsünmektense uyuz olup kasinmak yegdir. (Laedri)
    yasamaya ayri, yürütmeye ayri zaman mi ?
    ben darbe kullaniyorum. Yikiyorum. Çikiyorum.
    Bosbogazi atese atmislar ”odun yas diye haykirmis"
    Kele yikandin mi ? demisler. " tarandim biledemis"

Aidsmikrobu evlilik disi entel iliskilerin dogurdugu bir çagdas hastaliktir.
    Ben cagdas olmak istemiyom.

Hafif acilar konusabilir ama derin acilar dilsizdir. (seneca)

kimse, görmek istemeyenler kadar kör degildir. (jonathan swift)

kimse, isitimek istemeyenler kadar sagir degidir. (Seneca)

ne kadar bilirsen bil, söylediklerin
    karsindakinin anlayabildigi kadardir.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    913
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı düzenlenmiştir.

en güzel düşündüren duvar yazıları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. En Güzel Msn Yazıları

mesene yazıları en güzel msn yazıları guzel msn yazilari güzel yazilari guzel [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅N̲̅][̲̅İ̲̅] [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅V̲̅][̲̅İ̲̅][̲̅Y̲̅][̲̅O̲̅][̲̅R̲̅][̲̅U̲̅][̲̅M̲̅] ஐ ¤¤¤◦·._.•◦◦◦◦◦◦◦◦[♥]◦◦◦ ( Msn Nick) ◦◦◦[♥]◦◦◦◦◦◦◦◦·._.•◦¤¤¤ஐۣۜ ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ Msn Nick ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ (¯`·._.••._.•ппппп»»» Msn Nick«««ппппп•._.••._.·´¯) ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•(( Msn Nick))...
  2. facebook güzel duvar yazıları

Kızlar selam, face de paylaşmak üzere en güzel facebook duvar yazıları arıyorum yav, duvarımda paşlaşacam. Varsa bana yardımcı olun yazında paylaşayım. Bu siteden de aldığımı söyleyeceğim. Teşekkürler.
  3. En Güzel Facebook Duvar Yazıları

Facebook Duvar Yazıları, En Güzel Facebook Duvar Yazıları, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvarında güzel bir yazı yazmak isteyen tüm üyelerimizi ve misafirlerimizi düşündük ve sizlere çok güzel Facebook duvar yazıları sunmak istedik. -Soru çözerken altta cevap anahtarında cevabı görüp görmemezlikten gelerek kendimizi kandırmayı öğrendik biz. -İsviçreli bilim...
  4. En Güzel Duvar Yazıları 2012

Duvar Yazıları 2012 , En Güzel Duvar Yazıları, Merhaba SEvgili Melek'ler bu sayfamızda bizden duvar yazıları isteyen misafirlerimiz için ve elbette ki siz sevgili melek'lerimiz için de 2012 komik duvar yazılarını paylaşıma açıyoruz. * Ya aşkıma karşılık ver. Yada peşinde eskittiğim ayakkabıların parasını. * Aşk karşısındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman...
  5. Doğum Günleri İçin En Anlamlı Duvar Yazıları

En Güzel Doğum Günü Duvar Yazıları Doğum Günü İçin Duvar Yazıları Sevgili melekler, doğum günleri birbirimizi hatırladığımız, küçük hediyelerle gönül aldığımız güzel günleridr. Bu güzel günlerde hediye almak ve hediye vermek herkesin çok hoşuna gider. Uzakta ki sevdiklerimize hediye alamadığımız zamanlarda da telefonla arayarak ya da sms ve sosyal paylaşım ağlarından yolladığımız sevgi...

Sayfayı Paylaş