gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

En güzel espriler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

en güzel espriler kısa 2012 en güzel espriler en güzel esprili sözler

En güzel esprili sözleri sizler için face'den arakladım meleklerim. Bakın bakın sümüğü akın :D:D Yok bakın bakın Filiz Akın :D :dede:

Üzüm Üzüme
    Baka Baka Kararabilir,
    Ama Körle Yatanın Şaşı Kalktıdğı
    GörülmemişxD

Paranın Ne Önemi Var?
    Mühim Olan Miktarı:)

Bilgisayarımda Virüs Vardı
    Çektim Silahı İki Sektörünün
    Arasından Vurdum:)

Bu Tüp Bebek Hatalı:
    Hep Gaz Kacırıyo!

Taksime Cami Yapmasınlar Başkasının Taksisine Cami Yapsınlar:p

Bukalemunun
    İkiz yavruları olmuş
    İsimleri
    Şukalemun Okalemun koymuşlarr

Geçenlerde Bi Taksi Cevirdim Duydumki Hala Dönüyormuş:D

Adamın biri büyük kızını ellere vermis küçük kızınıda ayaklara:p

Rüşvet Uluslarasarı Para Birimidir.

Arkadaslar size bi tavsiyem var''çevreci kızlarla cıkmayın...beklete beklete sizi ağaç ederler'':p

aşk bir futbol topu gibidir önce tekmeyi basarsın sonra peşinden koşarsın

deveye cilve yap demişler 9 dükkan yıkılmış

başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al sen onları ez.

aşık olup ızdırap çekecegime girip olup burnumu çekerim daha iyi

Evlilik bir kale gibidir. Dışarıdakiler oraya girmek için, içerdekiler de çıkmak için uğraşır dururlar. (Çin Atasözü)

Mal cimrilerde, silah korkaklarda, karar da zayıflarda olursa işler bozulur. (Hz. Ebubekir (r.a))

En güzel espriler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 yılbaşı esprileri

2012 yılbaşı esprileri

komik 2012 Espirileri Yılbaşı espirileri 2012 Yılbaşı espirileri 2012 Espirileri 2012 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor) 31 aralıkda kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı.. Noel baba hediyelerde çin malına dönmüş (ucuza kaçıyor) annem yılbaşında biri geçirmeden gel dedi biri değil iki kişi geçirdi benim yılım nasıl geçer? kestirmeden gidilmeyen tekyer bu...
  2. En güzel çizme modelleri 2012

En güzel çizme modelleri 2012

En güzel çizme modelleri 2012 Yeni en güzel çizmeler Evet Melek'ler kış mevsiminin vazgeçilmez ve en sevdiğim kombinlerini oluşturan çizmeler, bu sezon çok şık ve kusursuz tasarımlarla karşımızda:) Uzun çizmelerin yanı sıra topuklu ve topuksuz modelleriyle kış aylarının şıklığı çizmelerden sorulur diyor ve sizi yeni ve en güzel çizmelerle başbaşa bırakıyorum Melek'ler:)
  3. en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa Soğuk Espriler 2012 Evet Melek'ler günün stresini atmak için biraz gülelim istedim ve sizlere kısa olan soğuk komik espirileri sunmaya karar verdim. Haydi bakalım gülmek isteyenler buraya gelsin Melek'ler! :D:D Bu dünya yuvarlaksa, bazıları köşeyi nasıl dönüyor? Fark edilmek istiyorsan, sarIMsak ye Deli sormuş deliye aşk nedir diye deli gülmüş deliye ben niye...
  4. 2012 En Güzel Abiye Modelleri

2012 En Güzel Abiye Modelleri

En Şık Abiye Modelleri Muhteşem Abiye Resimleri 2012 abiye resimleri Şıklığına ve zerafetine önem veren meleklerimize, bu yılın en güzel abiye modellerinden derlediğimiz bir katalog sunuyoruz. Her zevke hitabedebilecek tarzda ç.eşitliliğe sahip modellerden birisi mutlaka size için melekler :tik:
  5. 2012 Yılının En Güzel Ünlüleri

2012 Yılının En Güzel Ünlüleri

ADRİANA LİMA JENNİFER LAWRENCE EMMA STONE JESSİCA BİEL KİRSTEN DUNST MİCHELLE WİLLİAMS MİLA KUNİS RİHANNA TAYLOR SWİFT ANNE HATHAWAY AMANDA SEYFRİED Kaynak: 2012 Yılının En Güzel Ünlüleri - Frasb

Sayfayı Paylaş