gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113

En Güzel Gelin Topuz Modelleri...Gelin Adayları Meleklerimiz için....

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Gelin Topuz Modelleri En Güzel Gelin Topuz Modelleri

Düğün ve nikah törenlerinin yoğunlaştığı dönemde, gelin adayları tatlı bir telaş yaşıyor. Makyaj renkleri, gelinlik modeli, ayakkabı seçimi gibi gelin saçı modeli de büyük önem taşıyor. Gelin topuz modelleri ise vazgeçilmezler arasında...

İşte En Güzel Gelin Topuz Modelleri

Yüksek Topuklar ekibi olarak düğün hazırlığında olan okuyucularımız için gelin topuz modelleri hakkında uzmanlarından bilgiler aldık ve sizinle paylaşıyoruz... Trio Kuaför’ün saç ekibi, en gözde gelin saç modelleri ve hangi modelin tercih edilmesi konusunda tüyolar veriyor... Eğer gelin uzun boyluysa ve damatla arasında boy farkı çok azsa, saçta boyu yükseltecek modeller önerilmiyor. Topuz bile olsa aşağıda kalan uygulamalar gerçekleştiriliyor. Düğünden 15 gün önce saçın mutlaka bakıma alınması, boya yapılacaksa boya uygulamasının gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Tek renk ve koyu renk yerine, daha yumuşak tonlar ve özellikle gölge, ışıltı taşıyan saçlar tavsiye ediliyor. Arada ton farkı olan saçlar, ışıkla birlikte çok daha güzel bir görüntü oluşturuyor. Gelin adayının yüz hatları çok sertse, sıkı bir topuz asla önerilmiyor. Genellikle evlilik kararı düğünden çok önce alındığı için gelin adaylarının çoğunlukla uzun saçlı olduğunu söyleyen Sebahattin Karabulut, orta uzunluktaki saçlarda ise eğer istenirse postiş ile boyu uzattıklarını belirtiyor. Gelin adayı kısa saçlı ise ve böyle gelin olmak istiyorsa, maşalı ve wag’lı, ıslak görüntülü uygulamalar yapılabiliyor.

Gelin başında en önemli özellik ise modelin dayanıklı olması... Saçın, bütün bir gün ve gece bozulmadan kalması isteniyor. Çünkü gelin adayları en çok bir süre sonra formunu kaybederek yüzlerine düşen saçlardan rahatsız oluyor. Bu nedenle de topuz en çok tercih edilen model. Ancak topuzda da klasik altyapının üstüne modern dokunuşlar yaparak, günümüz trendini yakaladıklarını ifade eden Trio Saç Ekibi, duvak modelinin de çok önemli olduğunu ve saçı kapatmayan modellerin tercih edilmesi gerektiğini söylüyor.

Geçen yıllarda doğal görünümlü saçların da yoğunlukla istendiği, ancak son bir yıldır biraz daha uğraşılmış modellerin ve modern topuzların talep gördüğü belirtiliyor. Gelin adayları saç renginde en doğal renklerine yakın tonları tercih ediyor. Çünkü fotoğraflarını yıllar sonra çocuklarına gösterdiğinde, doğala en yakın halinin en güzel şekliyle görünmek istiyorlar.

FiRaRi_MeLeK, SadmiN ve defne defne bunu beğendi.
  2. defne defne

defne defne Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2.366
    Ödül Puanları:
    113
    laviş harika kız bunlar nikah tazelersem bu modellerden birini yaptırcam :):)

LaViNYaM ve SadmiN bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113
    ayy evet defnem katılıyorum valla şimdiki nesil şanslı bizde dahil cnm bak netten herşey var bakıp yapyosun :D:D

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Hepsi güzel modeller ama en çok bu modeli beğendim, değişik bir model...
    Paylaşım için teşekkürler.

LaViNYaM bunu beğendi.
  5. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113
En Güzel Gelin Topuz Modelleri...Gelin Adayları Meleklerimiz için.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel gelinlik modelleri geldi melekler

En güzel gelinlik modelleri geldi melekler

En güzel gelinlik modelleri Pamuk prenses gelinliği pamuk prenses gelinlik modeli gelinlik modelleri Her genç kız bir şekilde evlenecek ve beyaz gelinlik giyeceği günün hayali ile yaşıyor. Durumu olanlar kendilerine gelinlik diktirirken çoğu insan maddi durumdan dolayı kiralıyor arkadaşlarım. Amaaan evlenecez işte olsun bişeyler diyen kadınlar çok azdır gelinlik hususunda. Sizler modayı takip...
  2. En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim

En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim

2011 ve 2012 yılında resimden görüleceği üzere tanınmış Dünya Ünlüle'rinin kullandığı topuz saç modellerini sunuyoruz kızlar. Bakın bakalım beğendiğiniz olur ise nasıl olsa zor yaptıracaksınız :D:D 2012 Topuz Modelleri Süpper modeller değil mi kızlar ? Eee peki saçlarımız böyle olacak ise özel birşeyv ardır değil mi ? Belki Nişanınız vardır...
  3. birbirinden güzel aydınlatma modelleri sizin için gelsin meleklerim

birbirinden güzel aydınlatma modelleri sizin için gelsin meleklerim

Aydınlatma modelleri 2012 Aydınlatma modası Geçen sene evimiz için aydınlatma modelleri araştırması yaparken bu modelleri hiç görmedim. O kadar güzeller ki. Özellikle beyaz melekli aydınatma modelini çok beğendim. Ayakkabılarla dizayn edilen tasarım aydınlatma modelinide beğendim.
  4. 2012 Gelin Adayları İçin En Güzel Duvaklar Burada....

2012 Gelin Adayları İçin En Güzel Duvaklar Burada....

Duvak Modelleri Gelin Adaylarına Duvaklar Evlenecek gelin adaylarımız işte sizlere birbirinden şık hoş duvak modelleri sunuyorum....Bende tercihinizi yapamayacaksınız o kadar güzellerki ben bayıldım yani...Gelinliğinizle muhteşem uyum sağlayacak bu duvaklara göz atmadan geçmeyin...İşte bu duvaklara uyacak en güzel vakko gelinlik modelleri...
  5. Gelin Adaylarına En Yeni Gelinlik Modelleri 2016

Gelin Adaylarına En Yeni Gelinlik Modelleri 2016

Çiftler evlilik kararı aldıktan hemen sonra düğün için araştırmalar yaparlar. Detaylı araştırmalar için de yer alan en önemli kısımlardan biri de şüphesiz ki gelin adaylarının gelinlik modelidir. Kusursuz bir gelin olmak adına ince eleyip sık dokuyarak titiz bir araştırma yapan gelin adayları tepeden tırnağa bir şıklık için bazen kararsız kalabiliyorlar. Gelinlik modeli seçimin de genellikle...

Sayfayı Paylaş