gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En güzel gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gelinlik 0.jpg

gelinlik 1.jpg

gelinlik 2.jpg

gelinlik 3.jpg

gelinlik 4.jpg

gelinlik  5.jpeg

gelinlik 6.jpg

gelinlik 7.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Eylül 2016
  2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel bunlar yaa allahim insallah birgün banada nasip eder böyle beyazlara bürünmeyi... emegine saglik canim

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ben böle sade şeyleri çok seviyorum

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Genç kızların rüyası olan , en güzel gelinlik modellerini sizlerle paylaştık. Daha farklı gelinlik tasarımları için aşağıda ki linki ziyaret ediniz..

2016 Yılının Gelinlik Trendleri

En güzel gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel kabarık gelinlikler

En güzel kabarık gelinlikler

en güzel kabarık gelinlikler straplez kabarık gelinlik modelleri straplez gelinlik modelleri 2009 modeli güzel modeli Gelinlik dediğin biraz kabarık olmalı diyenlerdenim arkadaşlar:) Gelinliklerde özellikle göze batan saten kumaşın kullanılmış olması ve yer yer işlemelerle gelinliğe renk getirilmesi..Saten ve kabarık gelinlikten yana tercih kullanacaksanız eğer bu modellerede göz atmanızı...
  2. En Güzel  Gelinlik Modelleri

En Güzel Gelinlik Modelleri

en yeni gelinlik modelleri yeni gelinlik modelleri 6 yaş yenı gelınlık modellerı 2012 Güzel bir yuva ve büyülü bir gece için bütün hazırlıklar başladı, en önemli ve en güzel detay ise gelinlik seçimi, ama o kadar model var ki aklınız çok karıştı, ya da hayalinizdeki modeli bir türlü bulamadınız. Ama biz meleklermekanı.com olarak hayalinizdeki modeli bulmanıza yardım etmek için birbirinden...
  3. En güzel gelinlik modelleri 2012

En güzel gelinlik modelleri 2012

Kızlar önümüzdeki yıl evleneceğim bana lütfen 2012 nin en güzel gelinlik modellerinden örnekler sunar mısınız teşekkür ediyorum.
  4. 2014 En Güzel Kabarık Gelinlikler

2014 En Güzel Kabarık Gelinlikler

2014 kabarık gelinlik modelleri, kabarık gelinlikler, 2014 prenses gelinlik modelleri Evlilik için hazırlıklar bazen aylar öncesinden başlar. Özellikle gelin adayları için en zor kararlardan biri de gelinlik modelleridir. Bu konuda fikir sahibi olmak ve karar vermek için en yakın akraba ve arkadaşlarının düşünceleri bile alınır. Gelinlik modeli tercihinizde kabarık olan prenses gelinlik...
  5. en güzel gelinlik modeli

en güzel gelinlik modeli

selam hanımlar yakın bir tarihte kısmet olursa evleniyorum ama halen gelinlik modelime bir türlü karar veremedim. bana beğendiğiniz gelinlik modellerinin resimlerini buraya koyarak yardımcı olmak istermisiniz. gelinlik modeli olarak straplez ve kabarık gelinlik modeli düşünüyorum siz buna benzer yada şöyle modern türlerden gelinlik modellerini paylaşırsanız fikir edinmeme yardımcı olacaksınız...

Sayfayı Paylaş