gebe
  1. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

En güzel gül manzaralari...

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Yesil Gözlü tarafından paylaşıldı.

en güzel gül manzaraları gül manzaraları manzarası manzaralari güzel [​IMG]

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: En güzel gül manzaralari...
    emeğine sağlik canim

En güzel gül manzaralari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Manzaralari cok güzel yaa...

Deniz Manzaralari cok güzel yaa...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En Güzel Gül Gif'leri

En Güzel Gül Gif'leri

gül gif en güzel gül gifleri beyaz gifleri güzel
  3. Gül güzeli

Gül güzeli

Elini son defa yanağıma koy İstemiyorsan giderim, giderim, giderim... Serin bir sonbahar akşamında söz İsmini unutur silerim,silerim,silerim... ... İçin rahat kapat gözlerini bu gece. Her istegin gibi bunuda yapıyorum ve gidiyorum.. Çılgınca çarpan umutlarıma aldırmadan Arkama baka baka gidiyorum. Olurda dön dersin diye kafamı asla önüme çevirmeden seni izleye izleye nefeslerini...
  4. En Güzel Gül...

En Güzel Gül...

Zamanın birinde bir kasabada yaşayan dünyalar güzeli bir kız varmış.Bu kız öyle güzelmiş ki çok uzak şehirlerden,diyarlardan çok yakışıklı,çok zengin asil pek çok delikanlı onu görmeye gelirmiş.Kendisiyle evlenmek isteyen nice prensi,şovalyeyi reddeden bu genç kız kimseleri beğenmezmiş. Bu arada aynı kasabada yaşayan ve bu kıza aşık olan genç bir delikanlıda bu kızı istemiş. Ama genç kız onuda...

Sayfayı Paylaş