gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

En Güzel Hediye

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bir evladın annesine alabileceği en güzel hediye nedir merak eden varsa bu yazıyı okuyun arkadaşlarım :)

Üç Yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin birer adam olmuşlar ve yaşgünü...nde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler.
    Birincisi demiş ki:
    -"Ben anneme kocaman bir ev aldim"
    İkincisi:
    -"Ben bir mercedes aldım ve bir de şoför tuttum"
    ...Üçüncüsü:
    -"Benim hediyem hepinizden güzel. Annemin Tevratı okumayı ne kadar çok sevdiğini ve artık gözleri iyi görmediği için okuyamadığını biliyorsunuz.
    Ona bütün Tevratı ezbere bilen büyük kahverengi bir papağan gönderdim.
    Onu eğitmek için 12 haham 12 yıl boyunca uğraşmış. Bu papağan için havraya 20 yıl boyunca her yıl 1 milyon dolar bağışlayacağım ama buna değer.
    Annem sadece bölümün adını söyleyecek ve papağan ona ezbere okuyacak.
    Kısa bir süre sonra anneleri üçünede birer teşekkür mektubu yazdırmış:

Birinciye:
    "Milton, bu ev çok büyük. Bana birtek odası yetiyor ama hepsini temizlemek zorunda kalıyorum"

İkinciye:
    "Marvin, yolculuk etmek için çok yaşlıyım, arabayı hiç kullanmıyorum ve şoför çok kaba"

Üçüncüye:
    "Canım Melvin'im, annesini mutlu etmeyi bilen tek evladım sensin.
    Tavuk çok lezzetliydi, teşekkür ederim.

En Güzel Hediye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

erkeklere alınabilecek hediye seçenekleri erkeğe alınabilecek romantik hediyeler yıldönümünde hediyeler yıldönümünde erkeğe ne hediye alınır alınacak romantik Merhaba melekler, Sizlerden biraz yardım isteyeceğim.Sizce bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye ne olabilir.Yada siz olsanız ne alırdınız. Hangi hediye erkeği mutlu etmeye yarayabilir,hep birlikte bulalım hadiii :grouphug::grouphug:
  2. Kadına verilmiş en güzel hediye annelik

Kadına verilmiş en güzel hediye annelik

Bir kadına yapılacak en büyük kötülük onu hamile iken aldatmakmış. Kadınlığa verilmiş en büyük hediyedir anne olmak.. Her kadın er ya da geç anne olmayı hayal eder aslında.. Sadece bu yolda biraz zorlanacağı için çekinebilir.. Tüm ayrıntılar gözden geçirilir.. Aşkın bir meyvesidir o.. Kadın hamile kaldığında kocasına daha çok bağlanır.. Bir bütünün iki parçası olurlar.. Sevdiği...
  3. Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

kocaya hediye Hız bazen felaket getirir meleklerim.Sizce de öyle değil mi ... 3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış Birincisi demiş...ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş. İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum...
  4. kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

anneler günü, gününde ne alınır, şiirleri, ne zaman,anneler gününde ne yapılır. Biraz sizlere yardımcı olayım istedim arkadaşlarım. Mutfak önLükLeri (: HavLu ve bornoz KişiseL bakım ve Diğer ihtiyaçLar için Hediye sepetLeri kahvaltı seti tepsi İkinizin Remini koyabiLeceğiniz Resim çerçeveLeri oLmazsa oLmaz takılar
  5. kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

Kızlar az öncede konu açmıştım kocama doğum günü mesajları için yada hediye vs diye düşündüm de en iyisi kocama en güzel doğum günü hediyesi güzel bir mesaj olacak diye düşünüyorum. Bunu telefondan yapmayacam ama güzel bir yemek ve bir şeyin içinde güzel bir mesaj yazacam bence süper olcak. Ta işte ne yazacağım bana mesaj gönderir misiniz yazar mısınız. Hadi öptüm sizleri kocaman mucux

Sayfayı Paylaş