gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

En Güzel Hikayem

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hani zaman herşeye ilaç ya, yalanmış...
    Hani aşklar hep gelir geçer ya, kalırmış...

Bütün aşk şarkıları sana yazılmış gibi sanki... Hepsinde sen varsın... Her mısrada yüzün, her mısarada ellerin, gözlerin... Sen sen hep sen...

Sen benim en güzel hikayemsin. Allayıp pullayıp anlattığım, seni hiç bi yere sığdıramadığım, pamuklara sarıp sarmaladığım, unutmaya kıyamadığım hikayem...

Seninle herşey toz pembe, gözyaşlarım bile...

Başka hiç bir renge yakıştıramadığım sen, benim dünyamın en güzel yanısın... Gitsende, hikayemde aynısın... Orda hiç gitmiyorsun, bitmiyorsun... Benim güzel gülüşlü kahramanım, ben senin hep yanındayım...

Sensiz geçen zamanlarda,
    Satırlara sığırdım hep seni...
    Sevgin bende bitmez diye,
    Söylemekten vazgeçmedim hiç bi zaman, hiç bi yerde!

Benim pembe masalımın en büyük kahramanı ben seninle yaşıyorum...

Seni Seviyorum!..

En Güzel Hikayem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Güne, En Güzel Çağrı   ''Davetiye''

En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye''

en güzel davetiyeler dini davetiye davetiyeye yazılan güzel sözler dini davetiyeler davetiye zarfı yazma En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye'' Düğün hazırlıkları esnasında son ana bırakılmayan işlerin başında davetiye seçimi gelir ve gönderilmesi geliyor. Kendi ellerinizle seçtiğiniz, metnini yazdığınız, bu davetiye aslında düğün ile ilgili bir bilgi verir. Davetiye küçük bir...
  2. Teoman - En Güzel Hikayem

Teoman - En Güzel Hikayem

kulaklarım patlıyor sessizliğinden yorgunluğundan ölüyorum sinekler yapışıyor vücuduma gitmiyorlar yayılıyor kanları vurduğumda denizi araladım geçtim bir aşktan attım kum torbalarımı döktüm yaprakları ama sanki uzandın tenime hissettim terim aktı parmak aralarından bazen , ne yaparsan yap olmuyor bazen bazen, ne yaparsan yap olmuyor bazen kanım hızlanıyor bazen damarlarımda kan çanakları...
  3. En güzel en yeniConverse Modelleri

En güzel en yeniConverse Modelleri

Converse Modelleri Gençler arasında bir çığ gibi büyüyen converse modası, her geçen gün daha da artıyor. Ben artık her ne kadar sağlıksız olduklarını düşünsemde biliyorum ki tüm dünyada yok satıyor. Bunun için kendi fikirlerimi bir kenara bırakıp sizi converse modelleriyle baş başa bırakıyorum :D:D
  4. Maral En Güzel Hikayem Dizi Konusu

Maral En Güzel Hikayem Dizi Konusu

Maral En Güzel Hikayem 1. bölüm fragmanı yayınlandı.Tv8 ekranlarında çok ses getirecek bir dizi bu akşam başlıyor. Maral En Güzel Hikayem hangi gün, saat kaçta yayınlanacak? Maral: En Güzel Hikayem dizisinin baş rollerinde Aras Bulut İynemli ve Hazal Kaya yer alıyor. Maral En Güzel Hikayem 1. fragmanı izle. Maral: En Güzel Hikayem 1. bölüm ile herkesi ekrana kilitleyecek. İşte dizi ile...
  5. Maral En Güzel Hikayem 9. bölüm Fragmanı

Maral En Güzel Hikayem 9. bölüm Fragmanı

[MEDIA] Sarp’ın itirafıyla sarsılan Maral daha büyük bir çıkmazla karşı karşıyadır. Ya ailesi gibi gördüğü Luna’yı ya da Sarp’ı seçiyor. Öte yanda, skandalın etkileri dinmeye başlamışken, Canan onu Sarp’a götürecek ipuçlarını araştırmaya başlar. Luna’yı, Maral’a bırakmayı aklından bile geçirmeyen Deniz, Maral’ı fark ettirmeden bir tuzağın içine çeker. Şüpheleri Sarp’ta sabitlenen Canan,...

Sayfayı Paylaş