gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

en güzel iddialı kapak msn sözleri,

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kapak msn sözleri iddialı kapak nickler iletiler iddialı güzel sözler en msn nickleri Güzel msn nickleri iletileri
    Güzel msn nickleri , msn nickleri , nickler
    §IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

bén né zamaN tahttAn indim Ki..?siZz kraL 0LdunuzZ...??

€N BÜYÜK HATAM S€N! $€VM€K D€!!L $€N!N ߀N! $€VM€N! ߀KL€M€KT!..!!

gİtTiN,SeN ZaTeN BaNa GiTmEk iÇiN GeLmİşTiN

gÖtÜrÜn bEnİ yAğMuRa HaPsEdDiN...kElEpÇeLeYiN ElLeRiMi GöZ yAşLaRıMLa

ZAmAn DuRDu,BuRAya GelEn BiR DAha GiTmEdi vE HiÇ GiDemEYeCek SenDE HoŞ GelDin

SeNi ArAdIm Her yErDE BulAmIyoRum SoN nEFeSİm SenDe kAlMıŞ ÖLEMİYORUM

2. ASİPeRi

ASİPeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vay hepsi güzel tşk cnm

en güzel iddialı kapak msn sözleri, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iddialı msn sözleri

iddialı msn sözleri

msn sözleri iddalı sözler msn sözler iddialı msn sözleri yeni yepyeni msn sözleri //---Huzur bana uğramadığı her gün için özür dilemeli... //--- Aşk kırıntısıyla doymaktansa tek başıma aç kalırım bu hayatta. paylaşacak bir şey artık yoksa bir erkekle bir kadın arasında //---Kimi Ne göre Kralım ! , Kimine göre Kolpayım. Para pul sizin olsun; ben...
  2. En Güzel Msn Yazıları

En Güzel Msn Yazıları

mesene yazıları en güzel msn yazıları guzel msn yazilari güzel yazilari guzel [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅N̲̅][̲̅İ̲̅] [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅V̲̅][̲̅İ̲̅][̲̅Y̲̅][̲̅O̲̅][̲̅R̲̅][̲̅U̲̅][̲̅M̲̅] ஐ ¤¤¤◦·._.•◦◦◦◦◦◦◦◦[♥]◦◦◦ ( Msn Nick) ◦◦◦[♥]◦◦◦◦◦◦◦◦·._.•◦¤¤¤ஐۣۜ ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ Msn Nick ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ (¯`·._.••._.•ппппп»»» Msn Nick«««ппппп•._.••._.·´¯) ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•(( Msn Nick))...
  3. iddialı en güzel gifler

iddialı en güzel gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2012 En Baba Kapak Sözler

2012 En Baba Kapak Sözler

kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda...
  5. En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler Anlamlı Kapak Sözleri Merhaba Sevigili Melek'ler ve anlamlı kapak sözler arayan tüm misafirler, bu yazımızda sizler için anlamı oldukça güzel olan kapak sözler sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım. 3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında. Bizim...

Sayfayı Paylaş