gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

En güzel kabarık gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en güzel kabarık gelinlikler straplez kabarık gelinlik modelleri straplez gelinlik modelleri 2009 modeli güzel modeli Gelinlik dediğin biraz kabarık olmalı diyenlerdenim arkadaşlar:)
    Gelinliklerde özellikle göze batan saten kumaşın kullanılmış olması ve yer yer işlemelerle gelinliğe renk getirilmesi..Saten ve kabarık gelinlikten yana tercih kullanacaksanız eğer bu modellerede göz atmanızı tavsiye ederim

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Herzaman aklımdaki gelinlik modeli straplez ve kabarık bunlarda benim gelinlik istegime tam uyuyor. Emegine saglık adminim

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Evli olmama rağmen hala gelinlik modellerine bakar beğenirim en çokta kabarık olanlarını bunlarda şık modeller emeğine sağlık canım

4. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık...bencede eğer gelinlik giyilecekse muhakkak kabarık olmalı...

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    hep hayalimdeki gelinlik tarzı benımde kabarık bir model ayrıca hep aklımdaki model işte bu......... [​IMG]

tesekkürler hepsi çok hoş

En güzel kabarık gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Kabarık gelinlikler

En Kabarık gelinlikler

miss defne kabarık gelinlik modelleri kabarık am Şimdide en kabarık gelinlikere bir gözatalım ben böyle gelinlikleri çok hoş buluyorum tabi ama evlenirken tercihim daha farklı bir gelinlik.:) Bu model çok hoşuma gitti.(alttaki)
  2. Yeni ve çok güzel Kabarık Gelinlikler 2012

Yeni ve çok güzel Kabarık Gelinlikler 2012

2012 Gelinlik Modelleri Kabarık Kabarık Gelinlikler 2012 "Gelinliğim kabarık görkemli göz alıcı olsun istiyorum" diyenler, işte size yılın en şık kabar kabar gelinlik modelleri Melek'ler :) Bu gelinlik modellerinden biri sizin istediğiniz gelinlik olabilir diyor ve şimdiden mutluluklar diliyoruz :)
  3. En güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2012

En güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2012

Kabarık Gelinlik Modelleri 2012 2012 Yeni Kabarık Gelinlik Modelleri Gelinliğim kabarık olsun istiyorum diyen tüm melek'lerimiz ve düğün hazırlıkları yapan tüm misafirlerimiz için, yılın en şık kabarık gelinlik modellerini sunuyor ve evlenecek olan çiftlere şmiddien bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz :)
  4. 2014 En Güzel Kabarık Gelinlikler

2014 En Güzel Kabarık Gelinlikler

2014 kabarık gelinlik modelleri, kabarık gelinlikler, 2014 prenses gelinlik modelleri Evlilik için hazırlıklar bazen aylar öncesinden başlar. Özellikle gelin adayları için en zor kararlardan biri de gelinlik modelleridir. Bu konuda fikir sahibi olmak ve karar vermek için en yakın akraba ve arkadaşlarının düşünceleri bile alınır. Gelinlik modeli tercihinizde kabarık olan prenses gelinlik...
  5. En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2015

En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2015

kabarık gelinlik modelleri 2015, prenses gelinlik modelleri 2015, gelinlik modelleri 2015, kabarık taşlı gelinlik modelleri, straplez kabarık gelinlik Gelin adaylarının en zor karar verdiği önemli bir detay olan gelinlik modelleri çoğu zaman eş dost ve yakın çevrenin de fikri alınarak tercih edilir. Gelin adayları tarafından en beğenilen ve tercih edilen gelinlik modellerinin başın da gelen...

Sayfayı Paylaş