gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

En Güzel Kar Resmi Yarışması

Konu, 'Meleklermekanı Yarışmaları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

tam kar mevsimini doyasıya yaşadığımız şu günlerde herkes bu kar güzelliklerini ölümsüzleştirmek ister :D:D bizde öyle yapacağız melekler :D:D En Güzel Kar resimlerinizi çekip bana pm yolu ile ulaştırmak olucak kızlar :D:D [​IMG]

Resimleri lütfen netten almayın kendi çektiğiniz resimler olucak kızlar resimlerinizi http://www.meleklermekani.com/uye-yardim-bolumu/179792-actigimiz-konulara-nasil-resim-eklenir.html buradan yardım alarak yükleyip bana mesaj atın lütfen konunun içerisinde sitenin linki var :D:D

hadi bakalım alın telefonları fotoraf makinalarınızı çıkın hem karın zevkini çıkarın hemde resimlerini çekin bakalım :mendil:

RESİMLERİNİZİ 5 ŞUBAT TARİHİNE KADAR BANA GÖNDEREBİLİRSİNİZ KIZLAR :eller:

Son düzenleme: 31 Ocak 2012
    kelebek7 bunu beğendi.
  2. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun yeni yarışman canım ama burda hiç kar yok yağar ve tutarsa bende çekerim birşeyler ama 3 şubata yetişirmi bilmem:)

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D sağlık olsun bitanem sende diğer yarışmalarımıza katılırsın olmazmı :kiss:

4. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    asi kar yağıyor da güzel manzara yakalayamadım:S

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaa kıs hazır kar yağıyoken çek iki kare :D:D ben çektim bende katılcam yarışmaya :D:D

tesadüf bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ben antalyadayım burda yağmır var kar yok ben ne yapcem hahaha

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Yarışmamız tarafımca iptal edilmiştir
    Sevgiler
    ASİMELEK

En Güzel Kar Resmi Yarışması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Tırnak Yarışması

En Güzel Tırnak Yarışması

en güzel tırnaklar güzel tırnaklar en ayak yarışması ayak yarışması güzellik
  2. En Güzel Alyans Yarışması

En Güzel Alyans Yarışması

Evett kızlar yepyeni yarışma ile yine karşınızdayız...Evli, nişanlı, sözlü melekler tek yapıcağınız parmağınızdaki alyansınızın resmini çekip bana pm yolu ile göndermeniz...Yarışmanın birincisi üyelerimizin oyları ile belirlenecektir... Yarışmamıza yöneticilerde dahil olmak üzere bütün üyelerimiz katılabilir. Yarışmamızın birincisine +2000 rep Yarışmamızın ikincisine +1000 rep...
  3. En Güzel Çiçek Yarışması

En Güzel Çiçek Yarışması

Yepyeni bir yarışma ile daha karşınızdayız melekler...Bu sefer kendi yetiştirdiğiniz saksı çiçeklerini yarıştırıcaz... Evdeki en güzel çiçeğinizin resmini çekip bana pm yolu ile göndericeksiniz ve birinci herzamanki gibi sizlerin oylarıyla belirlenecek... Yarışma başlama tarihi:01.07.2011 Yarışma bitiş tarihi:15.07.2011 Yarışmanın birincisine 5.000 rep Yarışmanın ikincisine 3.000 rep...
  4. En Güzel Ayakkabı Yarışması

En Güzel Ayakkabı Yarışması

Melekler yeni yarışmamızda ayakkabılarımızı yarıştıracağız...Babet, spor ayakkabı, sandalet ayırımı yapmadan ayakkabılarınızın resmini bana pm yolu ile yollayacaksınız...Birinciyi anket ile belirleyeceğiz... Yarışma başlama tarihi:01.07.2011 Yarışma bitiş tarihi:15.07.2011 Yarışmanın birincisine 5.000 rep Yarışmanın ikincisine 3.000 rep Yarışmanın üçüncüsüne 1.000 rep Yarışmaya katılan...
  5. En Güzel Obje Yarışması Sonuçları

En Güzel Obje Yarışması Sonuçları

Geçtiğimiz hafta sizlere En Güzel Obje yarışmasını sunmuştuk Yarışmamız bu akşam sone erdi kızlar :eller: Yarışmamıza değerli bir o kadarda güzel objeleri ile katılan bütün yarışmacılarımız canı gönülden tebrik ediyor ve yarışmamızın kazananlarını açıklıyoruz :mendil: yarışmamızın birincisi 17 oy ile Sevgili Adminimiz TİTAN olnuştur :D:D Kendisini Tebrik ediyor ve bu Tacımızı ve...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş