gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

en güzel Küpe Modellerimiz gızlar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Küpe Modelleri küpe modelleri takı tasarım
    Akseuar takmayı seven bir kişi degilim.Fakat küpe takmak çok hoşuma gidiyor. Özellikle kıyafetleri tamamlayan bir aksesuar bence. Tabi küpe takarkende çok seçici davranırım. Benim gibi seçici davranan melekler için bağenecekleri harika küpe modelleri..

2. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]ahh ahh kulağım yırtık olmasa keşke

en güzel Küpe Modellerimiz gızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel küpe modelleri

Güzel küpe modelleri

takı tasarım küpe modelleri güzel küpe modelleri en güzel tasarım takı
  2. En yeni alyans modelleri burada gızlar

En yeni alyans modelleri burada gızlar

alyans modelleri alyans modelleri alyans modelleri evliliğin ve nişanlılığın izi olarak kullanılan, bazen altın bazen daha değerli taşlarla bezenmiş alyanslar, gümüş yüzükler.... Herşeyi mutlaka kullanıyoruz. Çok fazla kullanılan modellerde kadınlar özellikle altından yana tercih ediyorlar. Hoş artık tek başına kendini gösteren ve tek taşlı bir modeli seçmek ve istemek her genç kızın hayali...
  3. Toplu küpe modellerinde en güzelleri

Toplu küpe modellerinde en güzelleri

Kulağında birden çok delik delirmek artık moda oldu:)Kadınlar kadar erkekler de bu modaya ayak uyduruyor.Benimde her iki kulağımda 2'şer delik var.İkisinde de toplu küpe kullanıyorum.Bazende üsttekine toplu alttakine de sarkan küpelerden takıyorum.Hoş bir görüntü veriyor.Tabi benim deldirmem biraz komediydi hatta sitemizde konu bile olmuştum bu konuda ama neyse:D:D:D Toplu küpelerde parıltılı...
  4. en güzel gelinlik modeli

en güzel gelinlik modeli

selam hanımlar yakın bir tarihte kısmet olursa evleniyorum ama halen gelinlik modelime bir türlü karar veremedim. bana beğendiğiniz gelinlik modellerinin resimlerini buraya koyarak yardımcı olmak istermisiniz. gelinlik modeli olarak straplez ve kabarık gelinlik modeli düşünüyorum siz buna benzer yada şöyle modern türlerden gelinlik modellerini paylaşırsanız fikir edinmeme yardımcı olacaksınız...
  5. En Güzel Şömine Modelleri

En Güzel Şömine Modelleri

şömine modelleri en güzel şömineler dekoratif şömine dekorasyonları modern ve şık şömine modelleri Doğal gazın evlerimize ve iş yerlerimize girmesi ile artık neredeyse şömineler kullanılmamaya başlandı. Hem zahmetli hem temizlik bakımından ısınma amaçlı tercih edilmeyen şömineler son yıllarda salonlarda dekorasyonda renk katması amaçlı tercih edilen unsur olmuştur. Daha çok ısınma maksadı...

Sayfayı Paylaş