gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

En Güzel Kutlama Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hamile tebrik mesajları hamilelik tebrik mesajları doğum yapana doğum yapanlara güzel sözler yapana mesaj dunyada bircok insan vardir, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi guluyor kimi agliyor, ama tum guzelliklere ve mutluluklara layik biri var o da su anda bu mesaji okuyor.
    bu sabah mavi bulutlari avcuna, mutluluklari gonlune, sevgimi usulca kalbine birakiyorum. Gunes her zaman senin icin dogsun, en guzel gunler seninle olsun...

avuclarin acildigi, gozlerin yasardigi, ilahi esintilerin kalpleri oksadigi anin bir asra bedel oldugu bu gece dualarda birlesmek dilegiyle kandilinizi kutlarim...

bir umut serpilsin yuregine, bin mutluluk dogsun gunlerine, hersey kendin gibi ve gozlerin kadar guzel olsun...

uzuntuleriniz kum tanesi kadar kucuk,sevincleriniz nisan yagmurlari kadar bol olsun.iyi gunde kismetiniz bol olsun.

ruzgarin kemani vurdugu ilik bir gecede, yagmur damlalari cama vururken, yatagina uzanarak hayalini kurdugun ve keske dedigin tum guzellikler senin olsun...!

basarilar ve her daim mutluluklar seninle olsun. Aramiza hosgeldin.

aramizdan ayrildigin icin uzgunuz, ama dunyanin sana ihtiyaci var. Is hayatinda basarilar dilerim.

yeni isinizin size mutluluk getirmesi dilegiyle ...

insani buyuk yapan kendi azmi ve sabridir. Yeni gorevinde basarilar dileriz.

buyuk insanlar olmadan buyuk isler basarilamaz,daha nice basarilari birlikte kutlamak dilegiyle

yeni gorevinizde basarilar dileriz.basari ve huzur diliyorum. Sevgiler...

yeni isinde herseyin gonlunce olmasini dileriz.

yeni isinde basarili ve mutlu olman dilegiyle ...

yeni isinde basarilar, yolun acik olsun

En Güzel Kutlama Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel doğumgünü kutlama gifleri

en güzel doğumgünü kutlama gifleri

en güzel doğum günü kutlaması doğum günü kutlama videoları kutlama gifleri en güzel kutlamaları şekilleri
  2. 2013 en güzel  kutlama mesajları var mı arkadaşlar

2013 en güzel kutlama mesajları var mı arkadaşlar

Sevgili arkadaşlar, yeni yıla girmemize birşey kalmadı. Ben şimdiden arkadaşlara hergün mesajlar atmak istiyorum yeni yılla ilgili ama o kadar değişik mesaj yazamam aklımdan .SDizden yardım istesem, bildiğiniz güzel mesajları yazsanız..:D
  3. Doğum Günü İçin En Güzel Kutlama Mesajları 2014

Doğum Günü İçin En Güzel Kutlama Mesajları 2014

doğum günü sözleri, doğum günü kutlama mesajları, doğum günü mesajları Sevgili melekler, doğum günü olan arkadaşlarınızı en güzel mesajlarla kutlamak, en güzel cümlelerle bu güzel günlerini hatırlamak ister misiniz? İşte sizler için derlediğimiz en anlamlı doğum günü kutlama mesajları... Anlamaz ki kimse beni, biIemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söyledikIerim. Doğum günün...
  4. En Güzel Kurban Bayramı Kutlama Mesajları 2014

En Güzel Kurban Bayramı Kutlama Mesajları 2014

kurban bayramı mesajları, kurban mesajları, kurban bayramı için kutlama mesajları Sevgili melekler, Kurban Bayramı dargınların barıştığı, ihtiyacı olanların sevindirildiği iki kutsal bayramımızdan biri. BU güzel günde her bayramda olduğu gibi dargınlar barışır, kimse küs kalmaz, sarılır, kucaklaşır. İhtiyaç sahipleri tespit edilerek bu özel günde kurban eti ve çeşitli yardımlarla...
  5. 2016 Yeni yıl kutlama mesajları

2016 Yeni yıl kutlama mesajları

Yeni yıla sayılı günler kala sevdiklerinize etkileyici yeni yıl kutlama mesajları yollamak istiyorsanız sizler için seçtiğimiz en güzel en yeni yeni yıl mesajlarını incelemenizi öneriyorum.2016 ya damgasını vurucak en güzel yeni yıl mesajlarımız ♥ 2016 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun... ♥ Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin...

Sayfayı Paylaş