gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

En güzel laleyi nasıl yetiştirebilirim ?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

2. En Güzel Lale Yarışması [​IMG]
    Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz sene düzenlenen lale yarışmasının 2′ncisi bu yıl yeniden düzenlenecek. Seka Park alanında 4 Nisan 2009 tarihinde yapılacak olan festivalde, en güzel lale yarışması da gerçekleştirilecek. 3 Kasım Pazartesi günü Lale soğanı satışları başlayacak ve en güzel lalelerde yarışma sonuçunda ödüllendirilecek.

kıslar bugun otobuste gelirken afişleri okuyodum,birden gözüme bu çarpti.bu yarısmaya katılmak istiyorum ama sizce En güzel laleyi nasıl yetiştirebilirim ?acaba bu işin püf noktaları nelerdir?bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bende lale soganlari var ve her sene kendiliginden o soganlardan aciyorlar,sari,kirmizi,kirmizi beyazli,bunun icin ozel bir sey yapmiyorum.Soganli cicekler cok az toprakta bile yetisiyor.Kolay gelsin.

3. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence bi çiçekçiden yardım al

En güzel laleyi nasıl yetiştirebilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Daha Zeki Bir Bebek Yetiştirebiliriz?

Nasıl Daha Zeki Bir Bebek Yetiştirebiliriz?

zeki bebek nasıl anlaşılır bebeğin zeki olduğu nasıl anlaşılır çocuğun olduğu çocuk bebeklerin Nasıl Daha Zeki Bir Bebek Yetiştirebiliriz? İnsan hayatının ilk yılları beyin gelişimi için çok önemlidir. Bu dönemde bebeğinizi desteklemek, zeki bir bebek yetiştirmek anne baba olarak sizin elinizdedir. Bunun için ihtiyacınız olan biraz sabır, bebeğinize ayıracağınız biraz zamandır. Bebeğin...
  2. Lale belkıs-EN İYİLERİYLE

Lale belkıs-EN İYİLERİYLE

LALE BELKIS “ en iyileriyle ” “Mankenden şarkıcı olur mu ?” sorusunun cevabını, bundan otuz yıl önce Lale Belkıs kısa ve öz cevaplamıştı, “Yeteneği varsa, olur !” Oldu da nitekim. Üstelik o sadece şarkıcılığa değil, oyunculuğa, yazarlığa, ressamlığa, şarkı yazarlığına da yetenekliydi ve elini attığı her işte başarılı oldu, iz bıraktı. Türkiye’nin ilk milli mankenlerinden oldu. Türk...
  3. Lale Bitkisi Nasıl Bakılır?

Lale Bitkisi Nasıl Bakılır?

kızlar ben terasımda lale yetiştirmek istiyorum acaba lale Bitkisi Nasıl Bakılır? bu konuda bilgisi olan var mı?
  4. en güzel yeni yıl makyajını nasıl yapabilirim

en güzel yeni yıl makyajını nasıl yapabilirim

Yılbaşında galiba arkadaşlarla dışarı çıkacağız. % 90 :) Ve ben o gece çok güzel olmak istiyotum, çünkü bir sebebi var :) Bana yeni yıl partisi için en güzel makyaj nasıl yapabilirim yardım edermiisniz
  5. arnavut ciğeri en güzel nasıl yapılır

arnavut ciğeri en güzel nasıl yapılır

O kadar yerde yedim, Edirnedeki gibi güzel değil.Acaba şöyle tam usulünce arnavut ciğeri nasıl yapılır, tarifi bilen yazabilirmi?

Sayfayı Paylaş