gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel Msn İçin Rap Hip hop Nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sigara gibi zararlısın çektikce yaktın helal Allah razı olsun aşkım ödenecektir kar zarar… kaybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi..

bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen

kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden

seni sordular ardından o gitti gelmez dedim

sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de

En güzel Msn İçin Rap Hip hop Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rap / Hip Hop Tarihi

Rap / Hip Hop Tarihi

hiphop tarihcesi hip hop tarihi hiphop tarihi hip hop tarihçesi Rap / Hip Hop Tarihi 1970s başında her zaman dendiği üzere New York'un arka sokaklarında doğmuş Amerikan alt kültürünü temsil eden ve gelişmesınden gunumuze kadar ilk dönemlerıyle tezatlar oluşturan R&B ve Funk müziklerının harmanlanmasıyla ulaşılmış muzık türü.. Liriklerının yanında Graffıtı kulturuyle de gettolarda...
  2. Msn plus için en güzel nickler

Msn plus için en güzel nickler

msn plus nickleri en güzel nickler hazır msn plus nickleri güzel nickler en Msn plus için nickler Msn plus kullananlar için güzel nickler. Yapmanız gereken kopyalayın nşck alanınıca yapıştırmak. Aradaki harfleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. ·$8W·$4W·$6W.i·$64r·$63e·$13m·$7l·$21 o·$57v·$8e ·$11K·$2A·$55A·$40N .·$56L·$O·$11V·$57E ·$11,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸-(_ ·$29| ª(v) ·$30B£$¯|¯...
  3. hip hop nickleri

hip hop nickleri

özenti nickler hiphop nickleri gençlik nickleri hip hop hiphop nickler 1) Hip-Hop bu tarzım sokak cennetim kılavuza bakma ben bir illetim 2) ilimini,bilimini,dilimini ezdim, benim adim RAP bide bunu bil lan daksil silemez torpil işlemez zengin piçleri bunu bilemez 3) Tersine yolumuz ama aynı sonumuz dün çocuktuk evet şimdi sorunuz 4) Geriye ne kaldıki rap'den başka vitrin kuralım o...
  4. 2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:) Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar...
  5. Hip hop rap

Hip hop rap

Hip hop rap'ın tarihçesi

Sayfayı Paylaş