gebe
  1. berinnisa

berinnisa Forum Okuru

en güzel mucize bebek sahibi olmak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında berinnisa tarafından paylaşıldı.

bende bu ay bekliyorum ama bakalım kısmet 3ay önce hamileydm bebeğimi 3bucuk aylıkken kaybettm cok zor günler gecrdm ama toparldm allhn iznyle şimdi bu ay tekrar niyetine girdm bakalm hayrlısı dua edin bizm içnde

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
en güzel mucize bebek sahibi olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahip olunabilecek en güzel warlıklar...

Sahip olunabilecek en güzel warlıklar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Güzel Gözlere Sahip Olmak İçin...

Güzel Gözlere Sahip Olmak İçin...

·Hafif vuruşlara dayanan bir masaj ile göz çevrenizdeki derinin rahatlamasını ve ölü hücrelerin atılmasını sağlayabilirsiniz. Göz kreminizden bir parça alıp gözlerinizin altındaki yarım daire şeklindeki bölgeye noktacıklar halinde sürün. Kremin üzerine, yüzük parmağınızla hafif hafif vurarak, dışarıdan içeri doğru hareketlerle cildinize yedirin. Sonra kaşlarınızın yanından şakaklarınaza...
  3. Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

MERHABA ARKADAŞLAR KOCAMAN BİR SENEYİ GERİDE BIRAKTIK BENİM BU SENEDEN TEK DİLEĞİM HAYIRLI SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR BEBEK ....BAKALIM NE ZAMAN GELECEK? HEPİNİZİ SEVGİYLE SELAMLIYORUM VE YENİ YILDA BURADA BULUŞMAK DİLEĞİYLE:asigim:
  4. bebek sahibi olmak istiyorum

bebek sahibi olmak istiyorum

merhaba bende bebek sahibi olmak istiyorum 2 aydır şuan regl dönemimdeyim kanamam var ama sırtımda ve kasıklarımda sancıda var hiç böyle olmazdı.çok merak ediyorum yardımmmmm
  5. Doğal Saçlara Sahip Olmak En Güzeli !

Doğal Saçlara Sahip Olmak En Güzeli !

doğal saçlar doğal saçlar için Saç, güzellik unsurlarının en başında gelir melekler :) Herkes şahane saçlara sahip olmak için her türlü yolu deniyor, kürler, bakımlar. Hatta bazıları abartıp doğal saç rengiyle birebir zıt renklerde boyaları deniyor. Oysa biraz da doğal olana ilgi gösterseler belki karşılığını daha kısa sürede alacaklar. Bizim tavsiyemiz doğaldan yana :) Çağımızda doğal...

Sayfayı Paylaş