gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Güzel Nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En İyi Nickler En Güzel Nickler
    Merhaba Sevgili Melek'ler ve güzel nickler arayan sevgili misafirler, sizler için bu sayfamızda en çok beğenilen en iyi nickleri paylaşıma sunuyoruz.

Rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.

Sizin oralarda yıldız kaydığında dilek tutulur bizim buralardaysa birinin öldüğüne inanılır. Ne yani sizin dileklerinizin kabul olması için bizden birinin ölmesimi lazım.

Sen benim içimde olduğun sürece ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir çünkü sen benim için teksin.

Bir erkek ölürken kıpırdayan son yeri, kalbidir. Bir kadın ölürken, dili.

Erkekler yaşlanır, kadınlarsa değişir.

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Varlığın 5 para eder mi ki yokluğun beni acıtsın.

Aşk futbol topuna benzer önce tekmeyi atarsın sonra peşinden koşarsın.

Seni unutmak zor anlatmaksa imkansız.

Unut beni diye haber göndermişsin bir düşün bakalım hatırlanmaya değer misin.

Aşk bir pencere gibidir. Fazla açarsan havanı alırsın.

Kefeni giyince endişeye gerek yok dünya malını da nerene sokarsan sok.

Unut gitsin diyorsun kolay olsa unuturdum biliyorsun.

Ey insan ! Dilediğin gibi yaşa ölümü tadacaksın istediğine sarıl malesef bir gün ayrılacaksın.

Eski yerini kalbimde arama, sen gözümden akan sellere karıştın.

En Güzel Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel nickler burda!

en güzel nickler burda!

en güzel nickler en güzel nickler burda burada burda kendi halinde Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. en güzel romantik nickler

en güzel romantik nickler

romantik nickler ayrılmama nickleri ayrılmam nickleri ayrilmam sevilmemek sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek ... tıtrek bır mum alvenın havaya bıraktıgı ıs ve goz gozu gormez bır sıs degıldık bız benı sevgınle anla ıkı gozum ve askını al yargıla bu gece yakamozlarla yıldızları sevişirken yakaladım imrendim onlara!okadar uzak...
  3. en güzel Serseri Nickler

en güzel Serseri Nickler

Serseri Nickler kolpalara nickler kahpe nickler Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana aşık olmayan birine aşık olma Benim Sevdam Sevipte Kavuşamayanlardandı Benim Sevdam Anlatılmaz Yaşanırdı!!! ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!! Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok diyebilmelisin "Umutlarımı kefil yaptım Unutma bana...
  4. En güzel sevgi nickleri!!!

En güzel sevgi nickleri!!!

sevgi nickleri 2011 aşk nickleri 2011 en güzel nickler Sevdiceğinize sevgi dolu msjlar,göndermeler yapmak istiyorsanız,işte tam size göre bir konu:)Sevgilinize,sevgi dolu nickler:) Şimdi bir çizgi-fiLm kahramanısın gözümde!! SEFen sefh3Rr seFmeyN defOLb qiDeR XD haYaTı çeVrimDI$ıı yaŞıoRm Sefgi nickleri seFmeq haRAm seFİLmeq İsyanıM oLdu x( seFmeyİDe bİLirDiq SewDiqim Uzak DuRMa !!...
  5. En güzel aşk nickleri

En güzel aşk nickleri

en güzel aşk nickleri en güzel aşklar esrarla başlar kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!! Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum! ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle...

Sayfayı Paylaş