gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel olan ömürle ilgili sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ömür ile ilgili sözler ömrümle ilgili çok güzel sözler
    Ömrüm, sen mi beni, yoksa ben mi seni yaşıyorum?
    Ömrüm, seni yaşamak acı mı, yoksa tatlı mı hep kararsız kalıyorum...

Gibi yazmak geldi içimden, belki biraz daha düşünsem daha da güzel şeyler yazabilirdim ama şimdi hayata dair sözler yazmak pek iyi gelmez bana sanırsam :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda ömürle ilgili güzel sözler sizleri bekler:)

*Başarıl insan "zor olabilir, ama imkansiz degil" der Başarısız insan, "mümkün olabilir ama cok zor" der

*Soran insan 5 dakika; sormayan ömür boyu aptaldır (Çin atasözü)

*En çok pişman olduğum şey; pişman olacağım diye yapamadıklarım ve dokunamadıklarımdır(William SHAKESPEARE)

*Gerçek başarı başarısız olma korkusunu yenmektir

*Çimriler çok iyi insanlardır, ölmelerini isteyenler için servet toplarlar(Leszaynski)

*Bela sürüsüyle gelir (Çin atasözü)

*İş yaşamı her zaman tatlılaştırırAma herkes tatlı sevmeyebilir(Victor HUGO)

*Kurduğumuz en büyük hapisane içimizdedir (Çin atasözü)

*Bazı insanlar güzel çiçeklere erişmek için uğraşırlarken ayaklarının altında ezilen
    papatyaların farkına bile varmazlar

*Unutmaya çalıştıklarımız asla unutamadıklarımızdır

En güzel olan ömürle ilgili sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevmekle ilgili en güzel kısa sözler burada kızlar

Sevmekle ilgili en güzel kısa sözler burada kızlar

SEVMEK inanmaktır. Sevmek yaşamaktır. Sevdiğini kendisi gibi , kendisinden de çok duyumsamaktır. Sevmek sevdiği olmaktır. Sevmekte ikilikler kalkar, bir olmalara gidilir. İki ten, iki kalp, iki gönül yoktur sevgide. Tek bir kalp olunur, tek bir yürek olunur. Sevmek paylaşmaktır. Sevdiğiyle sevdiğini paylaşmaktır. Sevdiğiyle kalbini bölüşmektir. Ki tek kalp olunsun…. Sevgide son yoktur....
  2. Hz. Mevlananın hoşgörü ile ilgili en güzel sözleri

Hz. Mevlananın hoşgörü ile ilgili en güzel sözleri

Hz. Mevlananın hoşgörü ile ilgili sözleri hoşgörü hakkında sözleri İnsan Hoşgörüsü ile ilgili sözler Hoşgörü olayında en tanındık isimlerin başında geliyor Hazreti Mevlana sevgili melekler, Ne olursan ol yine gel sözü en bilindik hoşgörü sözlerinin başında gelir. Peki daha başka hangi sözleri söylemiştir Mevlana hoşgörüyle alakalı diye soracak olursanız. O sözlerin tamamına ( yani belki daha...
  3. En güzel  misafirle ilgili hadisler ve sözler

En güzel misafirle ilgili hadisler ve sözler

Misafir İle İlgili Güzel Hadisler, misafirle ilgili hadisler Rahmetli Babam'ın "misafir 10 kısmetle gelir, birini yer 9'u bırakır" sözleri geldi aklıma. :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Türk Örf ve Adetleri arasında da yer alan misafirperverlik duygumuzu biraz daha arttıracak, misafir ile ilgili güzel hadisler paylaşıyoruz. Garip, yatacak yer bulamayan bir misafire yardım...
  4. En güzel Özlü Sözler Zaman İle İlgili

En güzel Özlü Sözler Zaman İle İlgili

Zaman İle İlgili Özlü Sözleri Özlü Sözler Zaman İle İlgili Zaman her derdin ilacıdır diyor kimi, oysaki zaman o dertli anlarda geçmek nedir bilmiyor her geçen zamanda canı daha da acıtıyor (duruma göre tabi) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda zaman ile ilgili güzel özlü sözler sunuyor ve zaman ile ilgili söylenmiş olan en güzel sözler ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. Ahmaklar zamanı...
  5. Namaz İbadeti İle İlgili Söylenen En Güzel Sözler Burada Melekler

Namaz İbadeti İle İlgili Söylenen En Güzel Sözler Burada Melekler

Namazla İlgili Çok Güzel Sözler Namaz İle İlgili Güzel Sözler Sevgili melekler, bu yazımızda tüm inananlar için dinimizin direği, İslamın beş şartından biri ve her müslümanın görevi olan namazla ilgili çok güzel sözler paylaşacağız sizlerle.. :) * Kur’an-ı Kerimde Allah emreder: Günde beş vakite bir saat yeter.. Yirmi saatten yalnız birini Hakk’a vermeyene insan denir mi?... Ahmet...

Sayfayı Paylaş