gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

En Güzel Parfüm : Kadının Doğal Kokusu !

Konu, 'Parfüm' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

en güzel parfüm en güzel parfümler doğal parfüm [​IMG]
    Erkeklerin en çok kadının doğal kendine has kokusunu beğendiğini biliyor muydunuz meleklerim :)Bence de aslında mantıklı ter kokusu değil de insanın kendine has bi kokusu oluyo ben de eşimin o kendine has kokusunu çok seviyorum mesela:)Parfüm kullanması hiç hoşuma gitmiyor :)

Kadının doğal kokusu erkeği büyülüyor
    kadınların karşı cinsi cezbetmek için parfüm ve losyonlara boşuna milyarlarca dolar harcadığı, kadının doğal kokusunun erkeğin ilgisini çekmek için en iyi yol olabileceği belirtildi.

Sonuçları Psychological Science dergisinde yayımlanan araştırma çerçevesinde, Florida Üniversitesinde görevli bilim adamları Paul L. Miller ve Jon K. Maner, hayvanlarda bilinen bu özelliğin insanlar için de geçerli olduğunu ortaya çıkardı.

Yapılan iki ayrı çalışmada, kadınlara menstrüel döngülerinin çeşitli evreleri boyunca 3 gece tişörtler giydirildi ve katılımcı erkeklere, kadın katılımcıların giydiği, bazı erkeklere de kimsenin giymediği tişörtler koklatıldı.

Araştırmada, erkeklerden tişörtleri koklamadan önce ve kokladıktan sonra salya örnekleri alındı, yumurtlama döneminde kadınların giydiği tişörtleri koklayan erkeklerdeki testosteron seviyelerinin, yumurtlama döneminde olmayan ya da kimsenin giymediği tişörtleri koklayan erkeklerinkinden daha yüksek çıktığı tespit edildi.

Bilim adamları ayrıca, erkeklerin tişörtlerdeki kokuları çekiciliğine göre sıralandırırken, yumurtlama dönemindeki kadınlar tarafından giyilenleri en üst sıraya yerleştirdiklerini söyledi...

En Güzel Parfüm : Kadının Doğal Kokusu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en güzel kadını<<<

dünyanın en güzel kadını<<<

http://www.funpic.hu/swf/caroline.swf CLEAR HERE e hızlı ve sürekli tıklayın
  2. Dünyanın En Güzel Kadını??

Dünyanın En Güzel Kadını??

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar.
  3. En güzel kadın

En güzel kadın

EEeee her güzelin bir kusuru vardır :D Eski Roma'nın ünlü generallerinden birinin eşi dünya güzeli bir kadınmış. Kültürü, neşesi, ev sahibeliği üslubuyla benzeri güç bulunur bir "şahane kadın" Boşanacakları haberi çıkmış, bütün Roma bu haberle çalkalanıyor. Yakın arkadaşları bir cesaret konuyu açmışlar: - Eşin Roma'nın en güzel, en beğenilen, gıpta edilen kadını, diye...
  4. Türkiyenin En Güzel kadını Kim

Türkiyenin En Güzel kadını Kim

Türkiyenin En Güzel kadını Kim sizce kim ben ben demeyin ünlülerden konuşuyorum hemde Türkiye nin diyorum :) Bence en güzel Hülya Avşar bu yaşına rağmen çok güzel sizce?
  5. Dünyanın En Güzel Kokusu Sizce Ne Kokusu?

Dünyanın En Güzel Kokusu Sizce Ne Kokusu?

dünyanın en güzel kokusu en güzel koku Sevgili melekler, yeni anne olanlar için muhtemelen bu sorunun cevabı bebek kokusudur. Gerçekten cennet kokusu gibi tabir edilen bebek kokusunu Allah herkese tattırsın diyoruz ve sorumuzu yineliyoruz. Sizce dünyanın en güzel kokusu ne kokusu? Cozur cozur bir mangalda pişan dumanı üstünde etin kokusu mu yoksa fırına girdiğinizde yüzünüze çarpan mis gibi...

Sayfayı Paylaş