En Güzel Profil Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Güzel Profil Sözleri, Çok Güzel Profil Sözleri;

Bizden profil sözleri isteyen misafirimizin isteği üzerine, sizlerle ve yine profil sözleri isteyen tüm misafirlerimize en güzel profil sözlerini paylaşıyoruz Melek'ler.

Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın n’olursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak!
    Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara Bir cana hasret, bilmezler

Benim bütün dualarım seninle Sen bir ömür boyu mesut olasın diyeYalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye

Uzaklık küçük sevgileri öldürür, büyükleri ise yüceltir Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi
    ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ

Öyle bir aşk isterim ki hiç yaşanmamış olsun, Öyle bir söz söyleyeyim ki hiç söylenmemiş olsun, Öyle bir dert çekeyim ki çekilmemiş olsun

Bir silahım olsaydı bir silahım; yoksulluğu şakağından,kaybetmeyi kalbinden,yalnızlığı sensizliği alnından ,alnının tam ortasından vururdumBir kerecik söyle demiştin söyleyememiştim hani, işte şimdi söylüyorum SENİ SEVİYORUM!

Çöldeki Tek Göl Olsan Bile Seni Yaşatmak İçin Hergün Ağlarım !

Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen

Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler

Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur!

Bin yıl ömrüm olsaydı bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir...

Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin...

En Güzel Profil Sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Güzel Sözler köşesi.. hadi kızlar Gördüğümüz güzel sözleri burada paylaşsak diyorum

kızlarla ilgili güzel sözler hiçbir şey göründüğü gibi değildir unutma bugün hayat veren su yarın seni bile boğabilir çeşme ile ilgili güzel sözler sevdanın adı olmuş ilişki İlk benden; Hayat, kısa gelen bir battaniye gibidir. Yukarı çekersiniz ayak parmaklarınız isyan eder, aşağı çekersiniz omuzlarınız titrer.. Ama yine de, neşeli insanlar dizlerini karınlarına çekerek, rahat bir uyku...
  2. Güzel Bir Profil Fotoğrafı Nasıl Çekilir

İyi Bir Profil Fotoğrafı çekmek için, Güzel Bir Profil Fotoğrafı Nasıl Çekilir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda herkesin bilmesi gereken bir konuya değiniyoruz. Güzel bir profil fotoğrafı çekmenin püf noktalarını hepbirlikte öğreniyoruz, üstelik izleyerek öğreneceğiz :) Mükemmel fotoğraf çekme konusunda bakın Samsung firması yaratıkların fotoğraflarını çekerek açıkçası süper bir...
  3. Çok güzel Çiçek Profil Resimleri

Çiçek Profil Resimleri Çiçek Resimleri Kendi resminiz yerine, profilinizde çok güzel bir çiçek resmi mi kullanmak istiyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, bu sayfamızda güzelliği bizden garantili olan profil çiçek resimleri sunuyoruz :)
  4. En Güzel Facebook Profil Resimleri

Facebook Profil Resimleri En Güzel Facebook Profil Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook profil resmi arayan siz sevgili misafirler, bu sayfamızda sizlere için en güzel Facebook profil resimlerini sunuyoruz.
  5. Bay bayan Msn Profil avatarlar profil resimleri

Msn Profil avatarları erkek Msn Profil Resimleri bayan Merhaba Sevgili Melek'ler ve msn avatar - profil resmini yenilemek isteyen bay ve bayan misafirlerimiz, sizler için bu sayfamızda en güzel bay bayan msn profil avatar resimlerini paylaşıyoruz.
  6. Güzel Profil Resimleri

Güzel Profil Resimleri istiyorum sizden profil resmimi değiştirmek istiyorum ama gördüklerimin hiç birini beğenmedim nette, bir de sizden rica edeyim diye düşündüm :)
  7. Yeni ve çok güzel profil resimleri

güzel profil fotoğrafları çok güzel profil resimleri yeni Profil resmini yenilemek isteyenler ve güzel profil resimleri arayanlar, işte size en güzel ve en yeni olan harika profil resimleri diyor ve sizlere seç beğen al diyoruz :)
  8. 2012 Süper Güzel Profil Fotoğrafları

2012 Güzel Profil Fotoğrafları Süper Profil Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere ve bizden güzel profil resimleri isteyen tüm misafirlerimiz,e bu sayfamızda süper güzel profil resimlerini sunuyor ve profil resimlerini değiştirmek isteyenleri buraya davet ediyoruz.
  9. Güzel Profil Sözleri

Güzel Profil Sözleri istiyorum sizden şimdiden sağolun diyor ve iyi günler diliyorum kızlar.
  10. Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri 2012 yılının en güzel aşk mesajları

Sevgiliye Yeni Güzel Aşk Sözleri Sevgiliye 2012 Güzel Aşk Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edipte sevgiliye güzel sözler arayan siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere sevgiliye yeni aşk sözleri paylaşımında bulunuyor ve daha önce paylaştığımız 2012 aşk mesajları konumuzu da güncelliyoruz. -Artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende, yıldızları indirip yoluma gül...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. profil resmi sözleri

,
  2. profil foto sözleri

,
  3. profil fotoğrafı sözleri

,
  4. profil fotosu sözleri,
  5. profil yazıları,
  6. foto sözleri,
  7. facebook profil resmi sözleri,