gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

En Güzel Resimli Yemek Yarışması

Konu, 'Meleklermekanı Yarışmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yemek yarışmaları Sevgili melekler; şimdi size yeni yarışmamızdan bahsedicem yeni yarışmamız çok kolay en güzel yaptığınız yemeğin resmini çekip bize yollayacaksınız ve herzaman olduğu gibi yine üyelerimizin oylarıyla birinciye belirleyeceğiz...

Yarışmamız 24.11.2010 tarihinde başlayacak ve 31.12.2010 tarihinde sona erecektir...

Yarışmamızın birincisine 5.000 rep
    Yarışmamızın ikincisine 3.000 rep
    Yarışmamızın üçüncüsüne 1.000 rep verilecektir...

Herkese başarılar...

NOT:Resimler kesinlikle netten alıntı olmayacak...Yemeğinizin resminde sitemizin ismi yazılı imzanız bulunacak...

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Kesinlikle katılacağım hehe :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kesinlikle katılmayacağım :D Çünkü katılsamda kaybederim, yemek yapmayı bilmiyom ki ben :haha: Ama çok güzel izlerim, o yüzden sizler katılın, bende izliyim oy verim :D

4. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Kız annene mi yaptırıyorsun bütün yemekleri hahaha tembel ***** hahaha

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ya ben yemek konusunda sınıfta kalanlardanım ama kırarım 2 yumurta :) ne dersiniz meleklerim yumurtaa ilede katılabiliyomuyuz :)

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yok ya, annem zehirlenmemek için bana yaptırmıyor :haha: Arada aşka gelir nadirde olsa yaparım ama çoğunlukta yaptığım yemekleri benden hariç kimse cesaret gösterip yemeyince moralmen çöküyor ve yapmıyorum :D:D İtiraf etmeyilim ki, bu konuda beceriksizim. :D:D

7. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ben katilmayim... ama yemeklerin tadina mutlaka bakarim haberiniz olsun:D

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    katılıcamm mawimm :deli:

10. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bende yemek yapmayı bilirim:D omlet,menemen,pilav,makarna,çorba ama bunları kimse beğenmez hiç sansim yok:S

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    eeeee hadi yaptık yemeği çektik fotoyu imzayıda çaktık.. yemek kimin olduğu belli olcak ozman ..

aynı şekilde paintteki de..

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yok yok, yarışmayı düzenliyenlerle konuşacağım onu ben. Resimlerin, kime ait olduğu yarışma süresince belli olmamalı :) Bizim kızlar bunu göz ardı etmiş ama hallederiz :D

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

oky şekerim bende orda takılı kaldım dünden beri sorcam şu paint işinde yogundum bi konusamadım kı kımseyle :)

14. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam buldum ozaman resmi çekip nicklerini yazmasınlar Melekler Mekanı yazsınlar...Hem resmin kime ait olduğu belli olmaz hemde netten alıntı olmadı belli olur...Nasıl fikir ama :D:D

15. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bal kimin olmuş bu fikir ortim :D:D

En Güzel Resimli Yemek Yarışması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Tırnak Yarışması

En Güzel Tırnak Yarışması

en güzel tırnaklar güzel tırnaklar en ayak yarışması ayak yarışması güzellik
  2. En Güzel Resimli Yemek Yarışması Değerlendirme Anketi

En Güzel Resimli Yemek Yarışması Değerlendirme Anketi

yemek yarışmaları 2011 yemek yarışması 2011 En Güzel Resimli Yemek Yarışmamız sona ermiştir kızlar...Birinciyi sizin oylarınızla belirlenecektir...Ankete son katılım tarihi 10 Ocak 2011 Pazartesi'dir... Katılan bütün meleklere başarılar diliyorum ve geçiyorum yemeklerin resimlerine :tik: Birinci resim İkinci resim Üçüncü resim Dördüncü resim Beşinci resim
  3. En Güzel Resimli Yemek Yarışması Sonucu

En Güzel Resimli Yemek Yarışması Sonucu

En Güzel Resimli Yemek Yarışmamızın anketi kapanmıştır...Ve birinci sizin verdiğiniz oylarla belli olmuştur... Yarışmamızın birincisi 5 numaralı resim ile 24 oy alan Ariza olmuştur.. Yarışmamızın ikincisi bir numaralı resim ile 21 oy alan TUNAA olmuştur... Yarışmamızın üçüncüsü 3 numaralı resim ile 5 oy alan Gizemli Kıs olmuştur. Yarışmamızın dördüncüsü 4 numaralı resim...
  4. En Güzel Çiçek Yarışması

En Güzel Çiçek Yarışması

Yepyeni bir yarışma ile daha karşınızdayız melekler...Bu sefer kendi yetiştirdiğiniz saksı çiçeklerini yarıştırıcaz... Evdeki en güzel çiçeğinizin resmini çekip bana pm yolu ile göndericeksiniz ve birinci herzamanki gibi sizlerin oylarıyla belirlenecek... Yarışma başlama tarihi:01.07.2011 Yarışma bitiş tarihi:15.07.2011 Yarışmanın birincisine 5.000 rep Yarışmanın ikincisine 3.000 rep...
  5. En Güzel Ayakkabı Yarışması

En Güzel Ayakkabı Yarışması

Melekler yeni yarışmamızda ayakkabılarımızı yarıştıracağız...Babet, spor ayakkabı, sandalet ayırımı yapmadan ayakkabılarınızın resmini bana pm yolu ile yollayacaksınız...Birinciyi anket ile belirleyeceğiz... Yarışma başlama tarihi:01.07.2011 Yarışma bitiş tarihi:15.07.2011 Yarışmanın birincisine 5.000 rep Yarışmanın ikincisine 3.000 rep Yarışmanın üçüncüsüne 1.000 rep Yarışmaya katılan...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş