en güzel romantik nickler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
en güzel romantik nickler
romantik nickler ayrılmama nickleri ayrılmam nickleri ayrilmam sevilmemek
sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek ...

tıtrek bır mum alvenın havaya bıraktıgı ıs ve goz gozu gormez bır sıs degıldık bız benı sevgınle anla ıkı gozum ve askını al yargıla

bu gece yakamozlarla yıldızları sevişirken yakaladım imrendim onlara!okadar uzak görünürken bu denli yakın ve içiçe oldukları için!!!

sevdigin birini ALLAH icin sevki ALLAH onu sana kavustursun, mutluluk iste ki ALLAH sana versin ve bilki ALLAHin rizasi olmayan hicbirsey gerceklesmez

Baktığım heryerde seni göreyim benliğim seninle kalsın sevdiğim yürüyen dizlerim tutan elimsin herşeyim seninle kalsın sevdiğim canım aşkım...

Dağlar engel olsa aşar gelirim yıllar engel olsa yaşar gelirim bir değil bin adım koşar gelirim yok yok ayrılmam senden kopamam senden asla ama asla ayrı kalamam BİTANEM...

sevmek güzel şeydir sevilmekte onun kadar ama sevipte sevilmemek varya acıdır ölüm kadar gülüm

Gül bahçesinde geçsede ömrüm inan üstüne gül koklamam gülüm seni sevmek olsada ölüm inan ugrana ölmeye değerbe gülüm

Benim suçum ne,Ben ne yaptım,
sadece seni sevdim, seni arzuladım,
eğer bunlar suçsa vurun beni dağlara taşlara
kırın kemiklerimi, Yalnız kalbime dokunmayın
o bir gönül yıldızına tutulmuş acısı zaten acıların en büyüğüdür..

Adına şarkılar yazmadım diye resmini yollara çizmedim diye sanmaki sevgilim seni sevmedim

Hasretin yüreğimde bir alev gibi büyürken. Hayalin içtiğim sigaranın dumanıyla birlikte sarar bedenimi. Ah deli yar sen yokken yanımda.

gülmek için mutlu olmayı bekleme,belkide mutluluk gülüşünde saklıdır.sakın ağlama gelki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa, dünya durana can bedenden çıkana dek can dostumsun.

dost dedıgın denız kenarındakı tasa benzer once bırer bırer toplarsın sonra teker teker atmaya baslarsın.Ama aralarında bazıları vardırkı atmaya kıyamazsın ıste sen o atmaya kıyamadıgımsın aşkımmm

seni sevmek ölmekmiş varsın olsun güzelim göğsüne yaslanıpta birazda ben öleyim.

Seni Özlemek Acı Çekmekse O Acıyı Severek Çekiyorum, Seni Sevmek Günahsa Hiç Çekinmeden Günaha Giriyorum, Sana tutkun Olmak Ölmekse Al Sana Canımı Veriyorum.

hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, binbir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var....

Kime değerinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin yada kendini mahvedersin o sana değer vermiyorsa bırak kendi değeriyle kalsın

Sensiz sabah olmuyor uyanıyorum ansızın sensiz gün doğmuyor yalnızım çok yalnızım

Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım

Geri