gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

en güzel rusça msn nickleri

Konu, 'Yabancı Nickler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

rusça msn nickleri rusca msn nickleri rusca msn nikleri nickleri rusça rusça güzel nickler
    Я тебя люблю / Seni Seviyorum

Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam

Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın

Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki

Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm

Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar

Всё, что мне нужно - это твоя любовь / tek ihtiyacım olan şey senin aşkın

Наша любовь не пройдёт с годами Любимая моя / askımız sonsuza kadar sürecek sevgilim

Я предлагаю тебе свою руку и сердце. / sana ellerimi ve kalbimi uzatıyorum

Я хочу, чтобы мы всегда были вместе. / sonsuza kadar senin olmak istiyorum

Когда я впервые встретил тебя, я сразу понял: это навсегда./ seni ilk gördüğümde bu askın hic bitmeyecegini anladım

лишь для тебя одной. / yaptıgım hersey senin için

Ты всегда в моих мыслях./ herzaman aklımdasın..

Ты всё, что мне нужно./ tek ihtiyacım olan sensin

Я благодарю Бога, что встретил тебя./ tanrıya seni bana verdiği icin sukurler olsun

Скажи, что любишь меня! / beni sevdiğini söle !

Я самый счастливый человек на Земле, потому что у меня есть ты. / dunyadaki en mutlu insanım cunku seni tanıdım

О своей любви к тебе я готов прокричать на весь мир / askımı tüm dünyaya haykırmaya hazırım..

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: rusça msn nickleri
    yazıları çok farklı rusların yaa

en güzel rusça msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri rusça iletiler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar Всё, что мне нужно - это твоя любовь / tek ihtiyacım...
  2. En güzel Sevgi msn nickleri

En güzel Sevgi msn nickleri

Söleyecek Sözlerim arasında 'adın' yok.. Meleğindim yokluğunda uçup kayboLdum ! Yakalamam, yaşamam lazım ama Elini uzatmıyor hayat.. Kesersin Bileklerini Kesilmez..İşte o zaman anlarsın iki Defa öLünmez!! Yalnızlık Bir gereksinimdir. Son kez İnan yalan oLsa da. Bilirim geri gelmezler ama en güzel günlerini yolla Bana.
  3. Aşka dair en güzel msn nickleri

Aşka dair en güzel msn nickleri

uzun msn nickleri uzun aşk nickleri msn sözleri aşk nickler 1. O kadar güzel sözler varki aşk adina söylenmiş...Bu sayfaya hangi sözle başliyacagima karar vermem gerçekten zor oldu.Bir çogunuz bu sözü ilk defa okuyacaksiniz çünkü özel bir söz.Sahibi kendini biliyor... 1. 1. Eğer yaşamasaydın, söyle bana kimin için yaşardım? Geçerken...
  4. yeni msn nickleri en güzelleri buradalar

yeni msn nickleri en güzelleri buradalar

I RUN EACH TEEN ME :) ♥!!!tru€ lov€ fini´sh one. gooo!!!♥ *I will love you till death do us part (bisi ölüm ayırana dek seni seweceim) Boys Are Bad Throw Rocks At Them Bu ÇeKiCiLiK Bu AsAlEt HeLe O BüYüLü GöZlEr AlLaH BüTüN GüZeLlİğİ BiR KiŞiDe ToPlAmIş NeYsE BeNdEn ÇoK BaHsEtTiK SeN NaSıLsIn?????:):) yüz veripte adam ettiysem sıfırla çarpar yok ederim Yıldızlar Elle Tutulur Mu? Sesim Buradan...
  5. 2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:) Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar...

Sayfayı Paylaş