gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Güzel Sagopa Kajmer Msn Nickleri Msn iletileri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sagopa kajmer msn nickleri msn iletileri sagopa nickleri kajmer 2010 2010 Sagopa'cılar sizler için Sagopa'nın en güzel msn iletilierini buldum:D:D Hadi Sagopa aşkına :n028:

Aşk denen illet çorak arazide tilki misal kurnaz bekçi

Yel eserse kırmaz dişimi, kalp bir körse görmez bir şeyi

Saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi

Melek yanımda yüzünü saklar felek yüzüme kaş çatar

Bir tek bu hüznü sen boğarsın ipek tenin derime batsın

En güzel şiirlerimle kaleme adını sayıklatırım

Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

Ahbaplar maymun iştah sahibi benim içim senle tok

Yok ki gücüm belki devler ülkesinde bücürüm

Seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa değiller

Aşk ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler

Heey büyücü yaptı büyüyü Büyüde gel tutulamaz her el

Bu girdabın yokedici döngüsünde yalpalan Sinsi sinsi yaklaşandır adını koydum şeytan

Anıların kabuslarımın alevleriyle yansın Karamsar gökyüzümden yıldızımsa kaysın

Vakitsiz ölümlere akıttığım göz yaşlarım için Sürtük kader utansın

berduşa name yakma çek git ilerle milim Milim

Ah bu körpelerde kalmamış fikir akıl Dumanlı bahçelerde aleve ver otu tipin coni maykıl

Eski dosttan düşman olmaz bunlar en büyük yalanlar

3 Nankör bir araya gelmiş çekip gitmiş şeref Esefle kınama görevindeki yalakalıkla mükellef

Kendine bir gün kötü gözlerle bak ayıbını yüzüne vur Aşağıla dürüst ol bir kere olsun sınırda dur

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık çok güzel olmuş

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    emegine saglık canım bu adamı bide kolerayı seviyorum ya antakyaya geldiklerinde gitmiştik eşimle canım sıkılmıştı konserde ama daha sonra sarkılarını dınleye dınleye sevmeye basladım :D

4. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
En Güzel Sagopa Kajmer Msn Nickleri Msn iletileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel rusça msn nickleri

en güzel rusça msn nickleri

rusça msn nickleri rusca msn nickleri rusca msn nikleri nickleri rusça rusça güzel nickler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar...
  2. En güzel Sevgi msn nickleri

En güzel Sevgi msn nickleri

Söleyecek Sözlerim arasında 'adın' yok.. Meleğindim yokluğunda uçup kayboLdum ! Yakalamam, yaşamam lazım ama Elini uzatmıyor hayat.. Kesersin Bileklerini Kesilmez..İşte o zaman anlarsın iki Defa öLünmez!! Yalnızlık Bir gereksinimdir. Son kez İnan yalan oLsa da. Bilirim geri gelmezler ama en güzel günlerini yolla Bana.
  3. seçmece komki msn nickleri iletiler

seçmece komki msn nickleri iletiler

*Sün seni çok bekledik toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık! *sevmek cay, sevilmek seker bizim gibi garibanlar cayi sekersiz icer. *Dünya döner ay kebap *Adamin biri yerde elli bin lira bulmus, ayakli bin lira bulamamis…. *Noel babanin niye hiç eli yoktur?….çünkü NO-EL baba *Adamin biri “saat kaç” demis saat de kaçmis *O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm...
  4. yeni yıl msn nickleri-yılbaşı msn iletileri

yeni yıl msn nickleri-yılbaşı msn iletileri

yeni yıl iletileri yılbaşı msn nickleri yeni yıl iletisi Msn Yılbaşi Nickleri - Yeni Yıl Nickleri » Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum. » şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve...
  5. 2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:) Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar...

Sayfayı Paylaş