gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel sanat...Graffiti

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

En güzel sanat...Graffiti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Güne, En Güzel Çağrı   ''Davetiye''

En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye''

en güzel davetiyeler dini davetiye davetiyeye yazılan güzel sözler dini davetiyeler davetiye zarfı yazma En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye'' Düğün hazırlıkları esnasında son ana bırakılmayan işlerin başında davetiye seçimi gelir ve gönderilmesi geliyor. Kendi ellerinizle seçtiğiniz, metnini yazdığınız, bu davetiye aslında düğün ile ilgili bir bilgi verir. Davetiye küçük bir...
  2. Güzel Sanatlar

Güzel Sanatlar

Güzel Sanatlar Türkiye’de güzel sanatlara ilişkin faaliyetlerin koordinasyonu Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. Başta fonetik ve plastik sanatlar olmak üzere, güzel sanatlar alanında ulusal ve uluslararası faaliyetleri bizzat gerçek-leştiren ya da organize eden Genel Müdürlük bünyesinde 24’ü profesyonel, 4’ü amatör toplam 28...
  3. aşkların en güzeline.. en eşsizine...

aşkların en güzeline.. en eşsizine...

Eşsiz bir aşkı yaşıyorum seninle… Kimseye benzemedi bizim aşkımız, bizim sevdamız… Ne anlatmaya yetti kelimeler seni, ne de aşkımı tarif edebildi… Yazılmış bir AŞK’tı Bizimkisi… Ölesiye tutkulu, erişilmez duygularla dolu… Kaderimiz birdi… Gün geldi, yolumuz birleşti… Gelişinle yakaladım mutluluğu… Seninle öğrendim, gördüm AŞK’ın Zorunu… SEVİYORUM SENİ, her defasında daha delice. Her seni...
  4. En güzel en yeniConverse Modelleri

En güzel en yeniConverse Modelleri

Converse Modelleri Gençler arasında bir çığ gibi büyüyen converse modası, her geçen gün daha da artıyor. Ben artık her ne kadar sağlıksız olduklarını düşünsemde biliyorum ki tüm dünyada yok satıyor. Bunun için kendi fikirlerimi bir kenara bırakıp sizi converse modelleriyle baş başa bırakıyorum :D:D
  5. En Güzel Atatürk Sözleri

En Güzel Atatürk Sözleri

Atatürk sözleri, Atatürk mesajları, anlamlı Atatürk sözleri, Atatürkün söylediği sözler Mustafa Kemal Atatürk'ün söylemiş olduğu anlamlı güzel sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Her bir sözünün anlamının ve değerinin paha biçilemez olduğu Atatürk sözleri sizlerle... Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz. Ne kadar zengin ve...

Sayfayı Paylaş