gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel Sevgi msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Söleyecek Sözlerim arasında 'adın' yok..
    Meleğindim yokluğunda uçup kayboLdum !

Yakalamam, yaşamam lazım ama Elini uzatmıyor hayat..

Kesersin Bileklerini Kesilmez..İşte o zaman anlarsın iki Defa öLünmez!!

Yalnızlık Bir gereksinimdir.

Son kez İnan yalan oLsa da.

Bilirim geri gelmezler ama en güzel günlerini yolla Bana.

En güzel Sevgi msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel rusça msn nickleri

en güzel rusça msn nickleri

rusça msn nickleri rusca msn nickleri rusca msn nikleri nickleri rusça rusça güzel nickler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar...
  2. sevenler için en güzel sevgi nickleri

sevenler için en güzel sevgi nickleri

güzel sevgi nickleri en güzel sevgi nickleri en sevgili sevenler için nickler ölümüne sevenler için nickler Gülmek için mutlu olmayı bekleme,belki mutluluk gülüşünde saklıdır.Sakın aglayayım deme bilki bi yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır. Aglayışım terk edip gidişine değil. Ben! Sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğinide alıp...
  3. En güzel sevgi nickleri!!!

En güzel sevgi nickleri!!!

sevgi nickleri 2011 aşk nickleri 2011 en güzel nickler Sevdiceğinize sevgi dolu msjlar,göndermeler yapmak istiyorsanız,işte tam size göre bir konu:)Sevgilinize,sevgi dolu nickler:) Şimdi bir çizgi-fiLm kahramanısın gözümde!! SEFen sefh3Rr seFmeyN defOLb qiDeR XD haYaTı çeVrimDI$ıı yaŞıoRm Sefgi nickleri seFmeq haRAm seFİLmeq İsyanıM oLdu x( seFmeyİDe bİLirDiq SewDiqim Uzak DuRMa !!...
  4. yeni msn nickleri en güzelleri buradalar

yeni msn nickleri en güzelleri buradalar

I RUN EACH TEEN ME :) ♥!!!tru€ lov€ fini´sh one. gooo!!!♥ *I will love you till death do us part (bisi ölüm ayırana dek seni seweceim) Boys Are Bad Throw Rocks At Them Bu ÇeKiCiLiK Bu AsAlEt HeLe O BüYüLü GöZlEr AlLaH BüTüN GüZeLlİğİ BiR KiŞiDe ToPlAmIş NeYsE BeNdEn ÇoK BaHsEtTiK SeN NaSıLsIn?????:):) yüz veripte adam ettiysem sıfırla çarpar yok ederim Yıldızlar Elle Tutulur Mu? Sesim Buradan...
  5. 2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:) Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar...

Sayfayı Paylaş