gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

En güzel sevgililer günü hediyesi

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

14 şubatta sevgilinize ne almayı düşünüyosunuz? ya siz ne alırsınız bilmem ama ben güzel bi yemeğe gitmek istiyorummm. dün gördüm bi yarışma başlamış. efes başlatmış. sevdimdeneoldu.com diye bi site var. sitede istediğin gibi tasarım yapıp yarışmaya katılıyosun eğer birinci gelirsen yemek hediye ediyolar. çok süpeeer bi şeymiş buuu. denemek isteyenler buraya; Efes Pilsen - Sevdim de ne oldu?

En güzel sevgililer günü hediyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer günü hediyesi

Sevgililer günü hediyesi

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum. Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi...
  2. Sevgiliye Hediye ( Sevgililer Günü Hediyesi)

Sevgiliye Hediye ( Sevgililer Günü Hediyesi)

sevgiliye hediye yapma sevgiliye hediye yapmak kitap yapmak sevgilime kendim istiyorum Şunun şurasında Şubat ayına 2 gün, ee haliyle 14 Şubat Sevgililer gününe de 16 güncük kaldı. Eğer gerçekten orjinal bişey hediye etmek istiyorsanız sevgilinize bence hazırlıklar şimdiden başlamalı. İşte sizlere sunacağım bu fiklirler gerçekten çok değişik ve orjinaller. Sevgiliye hediye alma işi...
  3. Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi arıyorum ben sizden de öneri bekliyorum çok param yok acaba ucuz ne hediye alabilirim.
  4. Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Ucuz Sevgililer Günü Hediyeleri Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi "14 Şubat Sevgililer Günü için sevgilime hediye alacağım ama çok pahalı hediye alamam" diyen tüm arkadaşlarımız, işte sizler için ucuz ve romantik sevgililer günü hediye önerilerimiz burada :) Buyrun Melek'ler;
  5. En Değişik Sevgililer Günü Mesajları-En Güzel Sevgililer Günü SMS'leri

En Değişik Sevgililer Günü Mesajları-En Güzel Sevgililer Günü SMS'leri

sevgililer günü mesajları,sevgililer günü sözleri,sevgililer günü en değişik mesajları,en güzel sevgililer günü sözleri Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun! Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün...

Sayfayı Paylaş