gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

en güzel slow şarkılar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar bana en güzel slov şarkıların bir listesini verin lütfen arabamda dinleyeceğim sevgilimden ayrıldım gerçekten de ihtiyacım var sağolun.

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    murat boz-kalamam arkadas ,tuba özerk-cek git diyor seytan,ebru gündes-ayrilmasaydik evlenirmiydik ,gülben ergen-bir merhaba ,izel-simdi o isikli yolu yalnizmi yüreyecegim , halil sezai-sana bir söz yazdim bugun yolladimrüzgarla cogu sarkilarin isimlerini bilmiyorum ama nakarati bunlar....bugunlaerde gecer fazla hirpalama kendini:cry:

en güzel slow şarkılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru gündeşin en güzel şarkıları

Ebru gündeşin en güzel şarkıları

ben sana böylesi taptım inan ben anlamam hocadan anlamam kocadan seninki bal gibi işkence böylesi aşka yasak tanımam seni öylesi sevdim inan aşka yasak tanımam SEVDİM İNKAR ETMEDİM Gönlümün bir ucundan neler geçiyor Benim aklım arada gidip geliyor Masallarda arıyor aşkı Bulamazsa geri dönüyor Hep şikayet ederim şu halimden Yaralanmak isterim derin yerimden Kimseye derdimi anlatamam Çıkamadım...
  2. En güzel en romantik düğün şarkıları

En güzel en romantik düğün şarkıları

en güzel düğün müzikleri düğün şarkıları en romantik şarkıları romantik güzel Tüm gözlerin üzerinize kitlendiği o anda, o en romantik anınız da, en güzel şarkıyla dans etmek ister misiniz, damadınızla? Elbette ki istersiniz :) O halde bizde düğün hazırlıkları içersinde olan Melek'lerimiz için ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, sizlere en romantik düğün şarkıları alternatiflerini...
  3. En Güzel Düğün Şarkıları Parçaları

En Güzel Düğün Şarkıları Parçaları

2011 düğün şarkıları düğün şarkıları 2011 türkçe dans müzikleri türkçe dans parçaları parçaları En Güzel Düğün Müzikleri, 2011 Düğün Dans Müzikleri, türkçe ve Yabancı Düğün Müzikleri,En Popüler İlk Dans Parçaları Düğününüzde çalmak üzere şarkı mı arıyorsunuz. En güzel Düğün şarkılarını ve parçalarını bu başlık altından toplayalım. Başka düğün parçası bilen yada şu parça iyi gider diyen konunun...
  4. 80lerin En Güzel Yabancı Aşk Şarkıları...

80lerin En Güzel Yabancı Aşk Şarkıları...

80ler, en güzel yabancı aşk şarkıları, nelerdir, müzikleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ben dinlerken küçüklüğüme gittim.Radyolardan,kasetlerden dinlediğimiz,tvde Pop Saati programında izlediğimiz,dinlediğimiz parçalar...:hıms:..Buyrun.. http://www.youtube.com/watch?v=PJ_Ap35yiBU
  5. En Güzel İngilizce Aşk Şarkıları

En Güzel İngilizce Aşk Şarkıları

en güzel ingilizce aşk şarkıları, aşk şarkıları inglizce, en İyi 100 ingilizce aşk şarkıları Sevgili melekler , bu yazımızda keyifle dinleyeceğiniz ingilizce aşk şarkılarının listesini paylaşıyoruz sizlerle ... :) 01. Marvin Gaye – Let’s Get It On (4:01) 02. Bette Midler – Rose, The (3:41) 03. Elvis Presley – Love Me Tender (2:48) 04. Dido – Thank You (3:45) 05. Extreme – More Than Words...

Sayfayı Paylaş