gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

En guzel sozler facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

guzel sozler :melek:Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? çünkü sen benim için daima teksin!
    Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
    sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarınıyağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?
    Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!
    Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.
    Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. ihtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımıcanlandır, iyi olanları?
    Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. ismini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.
    Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? çünkü sen benim için daima teksin
    Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. insanlar onu hayatıboyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızıgördüm, o da sensin birtanem?
    Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.
    Karanlık gecede önemli değildir yıldızlarıgörmek. Gündüzleri yıldızlarıgörmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet?
    :melek:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Şubat 2008
En guzel sozler facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. guzel sozlere devam

guzel sozlere devam

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem. Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur. Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her...
  2. **en guzel dostluklara**

**en guzel dostluklara**

dostluk şiirleri sinirli insana okunacak dua sinirli kişiye okunacak dua kocaya dost şiirleri [Dostluk] Derdini dinleyecek bir dosta bir an bile ihtiyacın olursa, olacaksa eğer... Yüzünde parıldayan gözyaşlarını silecek, kurutacak birini,...
  3. en guzel istiklal marsi

en guzel istiklal marsi

Güneydogu'nun küçük bir ilçesinde görev yapan hakim, ilçe disindaki > > lojmanindan görünen karakolun bir gecesini söyle anlatir: > > > > > > 'Lojmanimizin balkonundan o karakol görünürdü. Yaklasik bir aydir her > > istihbarat kaynagindan karakolun basilacagi haberi geliyordu. Üstelik > > baskinin simdiye kadar yapilanlardan çok daha büyük olacagi...
  4. En guzel dualar

En guzel dualar

dosta dualar korkulu rüya görmemek için okunacak dua EN GÜZEL DUALAR SIKINTILI ANLARDA OKUNACAK DUA OKUNUŞU: "Subhânallâhil Aziym!" MANASI: "Büyük ve yüce Allâh'ı tesbih ederim!" BESMELEYİ UNUTUNCA OKUNACAK DUA OKUNUŞU: Bismillâhi evvelehü ve âhirehü MANASI: Başından sonuna kadar Allah'ın adıyla. BU DUA KORKULARI GİDERİR OKUNUŞU: "Hasbinallahü...
  5. hamişler gelin bebeklerimize guzel sozler yazalım

hamişler gelin bebeklerimize guzel sozler yazalım

hamile sözleri hamilelik sözleri anne adaylarına güzel sözler anne adayına güzel sözler yeni adaylarına selam hamiş melişler ben su an 18+2 gunluk hamıleyım ve bir kızım olacak allah kısmet ederse bu topigi bnm gibi bebişlerini ozleyen anne adayları ıcın actım oylece bebeklerımıze ıcımızden gelenleri yazabiliriz azcıkta bize yaptıkları seyler yuzunden kızmış gibi yapabiliriz ilk ben...

Sayfayı Paylaş