gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

en güzel sözlerr.....

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun, Seni, ya orada bırakacaklar, Ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım...

Yaşadığım her an
    Seni özlemeye itiyor beni
    Ağır geliyor yokluğun
    Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin...

Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,
    Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
    Suyun damlasında, selin coşkusunda
    Kimi yanımdasın kimi rüyamda
    Ama hep aklımdasın sakın unutma......

Benim için seni görmek suya benzer
    Seninle yasamak ise nefes almaya
    Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Sevgilerin en güzeli seni sevmek
    Özlemlerin en güzeli seni özlemek
    Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

en güzel sözlerr..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Güne, En Güzel Çağrı   ''Davetiye''

En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye''

en güzel davetiyeler dini davetiye davetiyeye yazılan güzel sözler dini davetiyeler davetiye zarfı yazma En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye'' Düğün hazırlıkları esnasında son ana bırakılmayan işlerin başında davetiye seçimi gelir ve gönderilmesi geliyor. Kendi ellerinizle seçtiğiniz, metnini yazdığınız, bu davetiye aslında düğün ile ilgili bir bilgi verir. Davetiye küçük bir...
  2. Kavgada kullanabilceginiz entellektüel sözlerr

Kavgada kullanabilceginiz entellektüel sözlerr

entellektüel yazılar entellektüel konular siteler -tezini çürüttüğümün eksik akıllısı! -bazıları gene arka ayaklarını göstermeye başladı -depremde yer yarildiginda içine düşen sismolojik vaka -evrimini tamamla da gel, homo sapiens beyinli şey. --imgelenmiş metapsişik dürtüleri olan yaratık -uslupsuz serseri. - seni öyle bir icsellestiririm ki, bir daha cikamazsin - - ananın değer...
  3. aşkların en güzeline.. en eşsizine...

aşkların en güzeline.. en eşsizine...

Eşsiz bir aşkı yaşıyorum seninle… Kimseye benzemedi bizim aşkımız, bizim sevdamız… Ne anlatmaya yetti kelimeler seni, ne de aşkımı tarif edebildi… Yazılmış bir AŞK’tı Bizimkisi… Ölesiye tutkulu, erişilmez duygularla dolu… Kaderimiz birdi… Gün geldi, yolumuz birleşti… Gelişinle yakaladım mutluluğu… Seninle öğrendim, gördüm AŞK’ın Zorunu… SEVİYORUM SENİ, her defasında daha delice. Her seni...
  4. 2013 En Güzel Karikatürler

2013 En Güzel Karikatürler

selam melekler hoşuma giden bu komik karikatürleri sizlerle paylaşmak istedim :)
  5. EN GÜZEL SOKRATES SÖZLERİ

EN GÜZEL SOKRATES SÖZLERİ

sokratese ait sözler,en anlamlı sokrates sözleri,ünlü düşünür sokrates sözleri,sokrates aşk sözleri,ünlü filozof sokrates sözleri,sokrates sözleri hakkında bilgiler Bir şeyleri değiştirmek isteyen insan önce kendisinden başlamalıdır. Bilgi ruhun gıdasıdır. Bir insanın onsuz yapabileceği ne kadar çok şey vardır. Bir yargıç, iyi niyetle dinlemeli, akıllıca karşılık vermeli, sağlıklı...

Sayfayı Paylaş