gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En Güzel Süslü Bebek Patik ve Taç Modelleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

süslü bebek patikleri, 2014 bebek patik modelleri, taşlı bebek patik modelleri Biz bayanların yaşı kaç olursa olsun giyime kuşama ve aksesuarlara pek bir meraklıyız. İşte bunun en güzel örneğini sergileyen yenidoğan süslü bebek patik ve taç modelleri:D:D Tam minik kokoşlara özel birbirinden şirinmi şirin özel tasarım taşlı, pullu ve süslü bebek ayakkabı ve patik modellerinin yanın da takım olarak da kullanmak isteyenler için taç modelleri sizlerle... bebek patik (1).jpg bebek patik (2).jpg bebek patik (3).JPG bebek patik (4).JPG bebek patik (5).jpg bebek patik (6).JPG bebek patik (7).jpg bebek patik (8).jpg bebek patik (9).jpg bebek patik (10).jpg bebek patik (11).jpg bebek patik (12).jpg bebek patik (13).jpg bebek patik (14).jpg bebek patik (15).jpg bebek patik (16).jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Aaaayyyyy ne kokosmus bunlar yaa :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Tıpkı benim kokoş prensesim gibi kızım da çok kokoş cilveli edalı ve nazlı bunları görse çığlık çığlığa bağırır banada al bende bundan istiyorum diye hahaha(kime çekmiş acep:D:D)

4. gul taskin

gul taskin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben bır ayakkabı beğendim nerden satın alabilirim yardımcı olurmusunuz

5. gul taskin

gul taskin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  6. Esra matoglu

Esra matoglu Forum Okuru

Yardımcı olur musunuz

En Güzel Süslü Bebek Patik ve Taç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel bebek patikleri burada

En güzel bebek patikleri burada

bebek patikleri bebek patikleri bebek patıklerı bebekpatıklerı
  2. En güzel modelleriyle gelin taçları..

En güzel modelleriyle gelin taçları..

melek taçları dünyanın en güzel taçları dünyanın en güzel taçı Hangi genç kız istemezki düğününde, en güzel gününde herkez gibi herseyin en güzelini ve en uygun olanini secmek bütün herşeyille dünyanın en güzel gelini olmak:) düğün gününüzde en önemli işlerden biride saçlarımız, gelinliğime göre sacımı nasıl yaptırabilirim nasıl taç taksam iyi olur diye düşünüyorsanız bu taçlar umarım size...
  3. Yeni patik örgü modelleri en güzelleri

Yeni patik örgü modelleri en güzelleri

patik örnekleri örgü patik modelleri yeni Kış aylarında özellikle ev gezmelerinde ideal olan örgü patikler, adeta ayakkabıları andırıyor Melek'lerim, hatta kıyafetinize uygun giyindiğinizde şık bir kombin elde edebiliyorsunuzda :):) Neyse diyor ve sizlere yılın en yeni ve en güzel patik modellerini sunuyoruz :)
  4. Kız Bebekler İçin Tığ İşi Süslü Patik Modelleri

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Süslü Patik Modelleri

2014 bebek patik modelleri, 2014 örgü bebek patikleri, 2014 kız bebek patikleri Biz bayanlar daha doğar doğmaz süslü püslü şeyler giymeye başlıyoruz:D:D Ama gerçeği söylemek gerekirse bizimle bütünleşen süslü şeylerde özellikle kız bebeklere ve çocuklara çok yakışıyor. Birazdan sizler için paylaşacağım süslü kız bebek patikleri gördüğünüz de eminim ki sizlerde modellere bayılacaksınız....
  5. Süslü Bebek Beşikleri

Süslü Bebek Beşikleri

Dünyaya bir bebek getireceğinizi öğrendikten hemen sonra anne baba olarak onun için en iyisini ve güzelini düşünmeye başlarsınız. Bebek hazırlığı için de yer alan bebek beşikleri farklı tasarımlarla minik bebeklere konforlu bir uyku ortamı sunuyor. Eğer yenidoğan bir bebek beşiği almayı düşünüyorsanız ve beşik modelinin de süslü olmasını istiyorsanız sizlere süslü bebek beşiklerini bu konumuz...

Sayfayı Paylaş