En güzel tanışma yıldönümü şiirleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

tanışma yıldönümü mesajları tanışma yıldönümü şiir

Tanışma yıldönümünü kutlayacak oaln melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda en güzel tanışma yıldönümü şiirlerine yer veriyoruz arkadaşlarım :)

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir…
    Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun…

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

En güzel tanışma yıldönümü şiirleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atatürk şiirleri en güzel

En Güzel Atatürk Şiirleri kısa Atatürk Şiirleri En Güzel MUSTAFA KEMAL Mustafa Kemal'i gördüm düşümde, Daha, diyordu. Uğruna şehit olasım geldi hemen Sabaha, diyordu. Al bir kalpak giymişti al, Al bir ata binmişti, al, Zafer ırak mı ? dedim, Aha, diyordu. Fazıl Hüsnü DAĞLARCA ATATÜRK Düşmanların elinden Bizi kurtaran sensin. Bu toprağı yeniden Özenle kuran sensin. Ünümüzü dünyaya...
  2. Tanışma yıldönümü şiirleri

Kızlar yarın tanışma yıldönümümüz bana tanışma yıldönümü şiirleri yazıları yada mesajları varsa lütfen gönderin çok özel olsun istiyorum :)
  3. Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları İki gün sonra tanışma yıldönümümüzü kutlayacaz sizden bunun için Tanışma Yıldönümü Mesajları istiyorum hanımlar:)
  4. En Güzel 23 Nisan Şiirleri

23 Nisan Şiirleri Üç Kıtalık Üç Kıtalık 23 Nisan Şiirleri 23 Nisan Çocuk Bayramının kutlanmasına kısa bir zaman kala, miniklerin ezberleyebileceği 3 kıtalık 23 Nisan şiirlerini sizlerle paylaşmak istedik melekler :tik: 23 NİSAN Gün aydın, gözün aydın, Sayısız devrim saydın. Dünyaya bin ün yaydın. O mutlu Nisan bugün Buldun taze can bugün. İşte neşe, işte...
  5. En Güzel 10 Kasım Şiirleri

En Güzel 10 Kasım Şiirleri Öğrenciyim okumak üzere güzel 10 kasım şiirleri arıyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz. En güzel 10 kasım şiirlerinizi buradan bana yazarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. tanışma yıldönümü mesajları

,
  2. tanışma yıldönümü şiirleri

,
  3. tanışma yıldönümü sözleri

,
  4. yıldönümü şiirleri,
  5. cikma yildonumu siirleri,
  6. tanışma yıldönümü için güzel sözler,
  7. tanışma yıldönümü mesajı,