gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

en güzel telesekreter mesajları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

telesekreter mesajları Merhaba!! Biz Jim ve Sonya yiz.. Su anda telefonu açamiyoruz çünkü yapmayi çok sevdigimiz biseyle mesguluz... Sonya nin tarzi yukari asagi, benim tarzim soldan saga ve yavas yavas... Neyse siz mesajinizi birakin, biz disimizi firçalamayi bitirince sizi arariz..

Merhaba.. karim ve ben su an size cevap veremiyoruz.. ama numaranizi birakirsaniz isimiz biter bitmez sizi arariz..

Merhaba..Ben John.. Telefon sirketinden ariyorsan, faturanizi ödedim merak etme.. Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gönderin.. Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para göndermemissin.. Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana borcun var hala parami vermedin.. Kiz arkadaslarimdan biriysen, hiç endiselenme bende para bol

Merhaba.. simdi de sen bisey söyle..

Merhaba.. ben su anda evde diilim ama telesekreterim evde, benim yerime onunla konusun..simdi size biiip diycek

Merhaba,ben David in telesekreteriyim siz kimsiniz??

Merhaba.. mesaj birakirsaniz sizi ararim.. seksibir mesaj birakirsaniz, sizi HEMEN ararim

Merhaba!!! John un telesekreteri bozuldu.. ben buzdolabiyim..

Merhaba.. bu konusan bir makinedir.. ben mesajlari anlayabilirim.. sahiplerim çok temiz insanlardir,evimiz çok zevkli dosenmistir.. Bir sürü yardim kurumuna bagista bulunmuslardir.. hey hala ordaysaniz mesaj birakin, onlar sizi geri ariycak kadar naziktirler

Bu bir telesekreter degildir.. bu bir telepatik düsünce okuma makinesidir. bip sesinden sonra adinizi,neden aradiginizi ve numaranizi düsünün, ben de sizi aramayi düsünücem

Merhaba.. büyük ihtimalle evdeyim, ama hoslanmadigim birinin aramasindan korkuyorum.. Mesajinizi birakin, size geri dönmezsem demek ki o korktugum sizsiniz

Merhaba.. ben George!! Su anda size cevap veremiyorum.. mesajinizi birakin, ben size geri donene kadar telefonun basindan ayrilmayin

Lutfen sinyalden sonra mesajinizi birakin.. yine de sessiz kalma hakkiniz var.. çünkü söylediginiz hersey kaydedilecek ve aleyhinize delil olarak kullanilacaktir...

:haha::haha::haha:

Son düzenleme: 13 Ocak 2009
  2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: telesekreter mesajları
    Merhaba!!! John un telesekreteri bozuldu.. ben buzdolabiyim..:laugh::laugh::laugh:
    çok güseLLmiş yah

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: telesekreter mesajları

begendigine sevindim cnm :kiss:

en güzel telesekreter mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. telesekreter mesajlari

telesekreter mesajlari

" Merhaba..Ben John.. Telefon sirketinden ariyorsan, faturanizi ödedim merak etme.. Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gönderin.. Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para göndermemissin.. Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana borcun var hala parami vermedin.. Kiz arkadaslarimdan biriysen, hiç endiselenme bende para bol " Merhaba.. simdi de sen bisey...
  2. Telesekreter Mesajı

Telesekreter Mesajı

Konumuz California'daki Pacific Palisades adlı okul.. Burada okuyan çocukların velileri, bütün okulu ve öğretmenleri dava ediyor, çünkü bütün dönem boyunca 15 ile 30 gün arasında devamsızlık yaptıkları halde çocuklarının derslerden kalmalarını kabul etmiyorlar.. Velilerin neredeyse tehdide varan itirazlarıyla baş edemeyen okul yönetimi, en sonunda telesekreter mesajını aşağıdaki şekilde...
  3. komik ve güzel telesekreter mesajları

komik ve güzel telesekreter mesajları

telesekreter mesajları "Merhaba karim ve ben su an size cevap veremiyoruz ama numaranizi birakirsaniz isimiz biter bitmez sizi arariz" "Merhaba.Ben JohnTelefon sirketinden ariyorsan, faturanizi odedim,merak etme Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gonderin Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para gondermemissin Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana...
  4. Telesekreter Mesajları

Telesekreter Mesajları

Merhaba..Ben John.. Telefon sirketinden ariyorsan, faturanizi odedim merak etme... Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gonderin.. Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para gondermemissin.. Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana borcun var halaparami vermedin.. Kiz arkadaslarimdan biriysen, hic endiselenme bende para bol" "Merhaba.. simdi de sen bisey...
  5. en güzel cep mesajları

en güzel cep mesajları

lütfen bana en güzel cep mesajlarını verir misiniz cepten mesaj gönderecektim de

Sayfayı Paylaş