gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En güzel uzun aşk şiirleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben En güzel uzun aşk şiirleri arıyorum bana öneriniz var mı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel uzun aşk şiirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk şiirleri en güzel

Atatürk şiirleri en güzel

En Güzel Atatürk Şiirleri kısa Atatürk Şiirleri En Güzel MUSTAFA KEMAL Mustafa Kemal'i gördüm düşümde, Daha, diyordu. Uğruna şehit olasım geldi hemen Sabaha, diyordu. Al bir kalpak giymişti al, Al bir ata binmişti, al, Zafer ırak mı ? dedim, Aha, diyordu. Fazıl Hüsnü DAĞLARCA ATATÜRK Düşmanların elinden Bizi kurtaran sensin. Bu toprağı yeniden Özenle kuran sensin. Ünümüzü dünyaya...
  2. Uzun güzel aşk şiirleri

Uzun güzel aşk şiirleri

Uzun güzel aşk şiirleri En güzel şiirler, aşk şiirleri Uzun ama aşkı güzel anlatan şiirler Merhaba Melek'lerim ve aşık olan tüm arkadaşalrım, bu sayfamızda size en güzel ve en anlamlı aşk şiirlerini sunuyorum ve aşkınız daimi olsun ebediyen sürsün, karşılık bulsun diyorum:) Bir Güzel Uzun Şiir Ne olur bu gece uykumu bölme Var git düşlerimden, var git bu akşam Tam unuttum derken aklıma...
  3. En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler Uzun Sözler Mesajlar Uzun sözler arayan misafirilerimiz için ve siz sevgili melek'lerimiz için, anlamı en güzel olan yeni uzun sözleri bu yazımızda paylaşıma açıyoruz Melek'ler! Anlamlı ve güzel uzun sözler sevdiklerinize duygularınızı anlatabilmenin en güzel yolu olsa gerek günümüde mesajlar sizlere Uzun Sözler Uzun Mesajlar Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden...
  4. En Güzel 19 Mayıs Şiirleri

En Güzel 19 Mayıs Şiirleri

Anlamlı 19 Mayıs Şiiri 19 Mayıs Şiirleri 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutlamaya 1 ay kala sizlerle en güzel 19 Mayıs şiirlerini paylaşmak istedik melekler :) Türk milletinin gururu 19 Mayısı anlatan en güzel şiirler aşağıda :tik: O Geliyor Yıl 1919 Mayıs’ın on dokuzu. Kızaran ufuklardan kaldırıyor başını Yeryüzüne can veren, Cana heyecan veren Al yüzlü Oğan güneş. Takanın burnu...

Sayfayı Paylaş