gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

en güzel yeni yıl makyajını nasıl yapabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yılbaşında galiba arkadaşlarla dışarı çıkacağız. % 90 :) Ve ben o gece çok güzel olmak istiyotum, çünkü bir sebebi var :) Bana yeni yıl partisi için en güzel makyaj nasıl yapabilirim yardım edermiisniz

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çarpıcı gözler: Gözkapağının üst ve alt çizgisi aynı renkteki kahverengi göz kalemiyle ya da krem farla belirginleştiriliyor. Gözün tüm çerçevesi, bu renk bir kalemle çizilmeli.
    Gözkapağına Far: İlk adım yüzünüzü iyice temizledikten sonra, kaliteli bir fondöteni tüm yüze yedirmektir. Daha sonra makyaja gözlerden başlıyoruz. Göz kapağına baz olarak metalik açık kahve far sürülüyor. Bir parça pamukla fazlalığı alabilirsiniz.Gözlere gölge: Göz kapağına baz olarak sürülen farlardan sonra sıra gölgeye geldi. Turuncu renkteki metalik far yardımıyla gözlerin dışından içine doğru gölge yapılıyor.

Maskaralı kirpikler: Kirpikler ilk olarak diplerden uca doğru koyu kahverengi bir farla fırçalanmalı. Daha sonra bir kat daha içlerden dışlara doğru kirpikler maskarayla boyanmalı.

Kırmızı Dudaklar Koyu kırmızı renkteki bir dudak kalemiyle dudaklar çerçevelendikten sonra, içi yine koyu kırmızı renkteki bir rujla boyanmalı. Bir dudak fırçası yardımıyla dudaklarınızdaki rengin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Parlak Dudaklar Daha çarpıcı bir görüntü için kırmızıya boyanmış dudağınızın tam orta kısmına bir dudak parlatıcısı sürebilirsiniz. Parlatıcıyı tüm dudağınıza sürmemeye dikkat edin, parlatıcıyı sadece dudağınızın orta kısmına sürmeniz daha hoş bir görüntü oluşmasını sağlar.

Ortaya çıkan sonuç Yılbaşı tatili kısa olsa da yüzünüz dinlenmiş olacaktır. Bu dingin yüzü, özenle renklendirilmiş dudaklar, pembe yanaklar ve dikkatle belirginleştirilmiş gözler süsleyebilir ancak. Yılbaşı gecesi yapacağınız makyaj, hem abartısız hem de çarpıcı olmalı. Bu yüzden sizin için hazırlanmış bu rehberin maddelerini dikkatlice okuyup gerçekleştirmenizde yarar var.

en güzel yeni yıl makyajını nasıl yapabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşı Makyajı ile Yeni Yıla En Güzel Siz Girin

Yılbaşı Makyajı ile Yeni Yıla En Güzel Siz Girin

Yılbaşı gecesi unutulmaz olmak istiyorsanız, büyüleyici bir makyaja ve saç stiline ihtiyacınız var demektir. İşte size adım adım yılbaşı gecesi makyajı: Yılbaşı makyajı Gözkapağına far: İlk adım yüzünüzü iyice temizledikten sonra, kaliteli bir fondöteni tüm yüze yedirmektir. Daha sonra makyaja gözlerden başlıyoruz. Göz kapağına baz olarak metalik açık kahve far sürülüyor. Bir parça pamukla...
  2. Erkeklere Alınacak En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri

Erkeklere Alınacak En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri

Bayanlar için hediye seçenekleri konusun da birçok alternatif seçimler sayabiliriz ama konu erkeklere gelince birçok bayan bu konu da sıkıntıya düşebiliyor. Öncelikle hediye alacağınız erkeğin sizin hayatınız da yeri ve önemini ön plan da tutmalısınız. Eğer duygusal bir bağlılığınız varsa romantik hediyelerden tutun da onun ihtiyacına yönelik hediyelere kadar birçok seçim size sayabiliriz....
  3. 10 Dakikada en iyi makyajı nasıl yapabilirim

10 Dakikada en iyi makyajı nasıl yapabilirim

10 Dakikada Büyüleyici Makyaj 10 dakikada uygulayacağınız makyaj ile büyüleyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. 2 dakikada dumanlı gözler Gözlerinize uygulayacağınız belirgin eye liner ya da göz kalemini pamuk ile dağıtarak akşam için dumanlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde göz kaleminize uygun far da kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı otobüste bile iki dakikada yapabilirsiniz. 2...
  4. 2012 yılının en güzel makyaj trendleri

2012 yılının en güzel makyaj trendleri

makyaj trendleri 2012 en iyi makyaj modelleri en iyi makyaj trendleri en iyi makyaj örnekleri burada arkadaşlar. Ergenlik dönemi girişinde başlar, makyaj yapma tutkusu, bazen de daha erken başlar:) Ne diyorduk; ergenlikten başlar menopoza giriş dönemine kadar devam eder hatta hayat boyunca makyaj yapma tutkusu... Biz kadınlar için vazgeçilmez olan makyaj yapımı konusunda, biz de 2012 makyaj...
  5. nasıl hızlı makyaj yapabilirim

nasıl hızlı makyaj yapabilirim

Kızlar sabahları okula giderken makyaj yapıyorum haliyle ama çok uzun sürüyor. Bu arada üni okuyorum onu da söyleyeyim :) Nasıl hızlı makyaj yapabilirim, yüyolarınız var mı ?

Sayfayı Paylaş