gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzl Uzun etek modası burada kızlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Uzun etek modası uzun etekler uzun etek son moda etekler etek modası yeni moda
    İşte size yılın moda olan kıyafetlerinden biri Melek'ler:) Uzun etekler, bu yıl moda, bu da demek oluyor ki, bu modellerimiz, kapalı Melek'lerimizi de yakından ilgilendirecek :)

Hepsi birbirinden şık ve zarif uzun etek modelleri, sizleri bekliyor :)

En güzl Uzun etek modası burada kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun Etekler...

Uzun Etekler...

en güzel uzun etekler uzun etekler spor uzunetekler Ben kısa etek giymeyi pek sevmiyorum uzun eteğin içinde daha rahat ediyorum ve daha huzurlu oluyorum diyenler :) Bu etekler tam size göre.
  2. Haydı Kızlar daha uzun görünme sırları burada

Haydı Kızlar daha uzun görünme sırları burada

uzun boylu görünmenin sırları Türkiye standartı belli :) Kadınlarımız malesef biraz kısa boylu, ama hemen sinirlenmeyin şimdi sizlere biraz daha uzun görünmenin sırlarını açıklıyorum :) Haberimize geçiyoruz. Bana hiç bakmayın benim boyum 1.83 :D:D Doğru giysiler seçerek daha uzun görünebilirsiniz. İşte uzun görünmenize yardımcı olacak ipuçları.. Tek renk kıyafetleri tercih edin.....
  3. Uzun Etek Modası

Uzun Etek Modası

uzun etekler uzun etek son moda etekler etek modası modelleri Bu sezon romantik havası uzun kloş eteklerle kendini gösterdi. 50 ve 60’ların nazik ve elegan kadınları eteğini savurarak günümüzün modern çizgileriyle buluştu. Etek boylarının giderek uzadığının bizler de farkındaydık ancak bu kadar ani bir dönüş beklemiyorduk. Bu ani dönüşün tabii ki de riskleri var... Yeni sezonda uzun...
  4. Değişik renkli Uzun etek modası melişlerim

Değişik renkli Uzun etek modası melişlerim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş