gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

En hızlı nasıl boşanırım?

Konu, 'Adalet Sarayı' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

En hızlı nasıl boşanırım,en hızlı boşanmam için nereye başvurmalıyım,en hızlı boşanabilmek için neler yapmam gerekiyor,avukatsız hızlı şekilde boşanabilir miyim, images (4).jpg
    Bu konuda en kısa yol Anlaşmalı Boşanmadır. Çekişme olması halinde normal mahkeme süreci başlayacaktır. Çekişmeli davalarda da önceden delilleri hazırlayarak, mahkemenin yazdığı müzekkereleri takip ederek ve hatta mümkün olanları elden takipli yaparak sonuca gidebilirsiniz.

Bu işi hızlandırmanın en iyi yolu eşinizle ortak karar alıp, anlaşmalı boşanma yapmaktır.
    Anlaşmalı boşanma için en az bir yıl süre evli olunması gerektiğini de hatırlattıktan sonra gelelim üzerinde anlaşılması gereken hususlara:

a – Reşit olmayan çocuk varsa velayetinin kimde kalacağı,

b – Velayeti almayan tarafın çocukla ilişkisinin düzenlenmesi. Örneğin ne zaman görebileceği, velayet anneye bırakılıp, baba ile şahsi ilişkinin mahkeme tarafından düzenleneceği gibi.

d – Dilerseniz hiç bir maddi talep yoktur da diyebilirsiniz. Veya belirli bir bedel tazminat, çocuk varsa iştirak nafakası, yoksulluk nafakası, eşyaların kimde kalacağı, mallarla ilgili talepler yazılabilir.

BEYZA21 bunu beğendi.
En hızlı nasıl boşanırım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en hızlı arabası

dünyanın en hızlı arabası

DÜNYANIN en hızlı arabasının "bugatti veyron"olduğunu biliyor musunuz?bugatti veyronun hız göstergesinde 420 km/h yazıyor ama saatte 406 km/hıza kadar çıkabiliyor
  2. Evlenirken ve Boşanırken Soyadı Nasıl Seçilir?

Evlenirken ve Boşanırken Soyadı Nasıl Seçilir?

nikahtan sonra kimlik değişimi evlilikte soyadı değişikliği ,kadının soyadı değişikliği,kocanın soyad,ıevlenme,boşanırken soyadı nasıl değiştirili,rbekarlık soyadı,evlenirken soyadı seçimi,boşanınca soyadı nasıl değişir,boşanma sonrası soyadı,hukukevlilikte soyadı,evlilikevlenince soyadı nasıl değişir,boşanma,evlenirken soyadı nasıl değiştirilir. Evlenirken ya da boşanırken...
  3. karma cildimi en hızlı şekilde nasıl temizleyip bakım yapabilirim ?

karma cildimi en hızlı şekilde nasıl temizleyip bakım yapabilirim ?

cildimi her gün temizleyip kremliyorum ne yazıkki tamda sözüme 1 hatfa kala rahatsızlandım ve hastaneye yatmak zorunda kaldım daha bugün çıktım hastaneden pazar günü sözüm var cildim berbat ne yapabilirim lütfen yardım edin
  4. Eşimle anlaşmalı olarak en hızlı nasıl boşanabiliriz?

Eşimle anlaşmalı olarak en hızlı nasıl boşanabiliriz?

Anlaşmalı boşanmak istiyorum ne yapmalıyım,anlaşmalı boşanmak için neler yapılmalı,boşanmak için eşimle anlaşmalıyız neler yapmalıyız,anlaşmalı en kısa sürede nasıl boşanırım, Anlaşmalı boşanma şartları varsa çok çabuk boşanabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma için evliliğin en az 1 yıl sürmüş olması, eşlerin boşanma ve boşanmanın sonuçları üzerinde (tazminat, nafaka, velayet gibi) anlaşarak...

Sayfayı Paylaş