gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

en iddiali küpe trendleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntıdırr

en iddiali küpe trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iddialı en güzel gifler

iddialı en güzel gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. iddialı gösterişli küpe modelleri

iddialı gösterişli küpe modelleri

gösterişli küpeler gösterişli küpe modelleri İddialı, iri, dev, gösterişli küpeler önümüzdeki günlerde karşımıza çok çıkacak.. 2009 İlkbahar defilelerinde, takı modellerinde küpeler ön plandaydı. Alçakgönüllü, kendi halinde küpeler bu sezon dışarı çıkmayacak. Yeni takı tasarımlarında örnekler ise değişiyor. Jill Sander’ın tasarladığı toplu elmas küpe, öne doğru uzanıyor. Proenza Schouler ise...
  3. en güzel Küpe Modellerimiz gızlar

en güzel Küpe Modellerimiz gızlar

Küpe Modelleri küpe modelleri takı tasarım Akseuar takmayı seven bir kişi degilim.Fakat küpe takmak çok hoşuma gidiyor. Özellikle kıyafetleri tamamlayan bir aksesuar bence. Tabi küpe takarkende çok seçici davranırım. Benim gibi seçici davranan melekler için bağenecekleri harika küpe modelleri..
  4. Toplu küpe modellerinde en güzelleri

Toplu küpe modellerinde en güzelleri

Kulağında birden çok delik delirmek artık moda oldu:)Kadınlar kadar erkekler de bu modaya ayak uyduruyor.Benimde her iki kulağımda 2'şer delik var.İkisinde de toplu küpe kullanıyorum.Bazende üsttekine toplu alttakine de sarkan küpelerden takıyorum.Hoş bir görüntü veriyor.Tabi benim deldirmem biraz komediydi hatta sitemizde konu bile olmuştum bu konuda ama neyse:D:D:D Toplu küpelerde parıltılı...
  5. En Yaratıcı Dekorasyon Trendleri

En Yaratıcı Dekorasyon Trendleri

Yeni Dekorasyon Fikirleri Farklı Dekorasyon Trendleri En Yeni Dekoratif Örnekleri Dekorasyon stilinizi değiştirmeye mi karar verdiniz? O zaman dekorasyonda istediğiniz modernlik ya da farklılığı elde edebilmek için birbirinden farklı aksesuarlardan yararlanmaya ne dersiniz? İnternette gezinirken gözüme takılan ve sizlerinde beğeneceğinizi düşündüğüm farklı dekorasyon örneklerini sizler için...

Sayfayı Paylaş