gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevgili Cem EROĞLU ile İstanbul Reklamz ziyaretine giderken Tarık Kara vasıtası ile tanıştım. Yine Türkiye'nin önde gelen Reklam firmalarından Reklam Store Global Satış Direktörü Kendisi. Çok şeker inanılmaz pozitif bir insandı. E insandı diyorum korkmayın birşey olmuş değil. Şimdi Sevgili Cem Bir inanılmaza imza atmış değerli Melekler. Acayip bi evlenme teklifinde bulunmuş. Şimdi sizlerle onu paylaşmak istiyorum. Cem Eroğlu, 24 Nisan 2013 Çarşamba günü bir ilke imza atarak hayatını paylaşmaya karar verdiği Sema Aydın’a Türkiye’nin önde gelen bir çok mecrasında ilanı aşk ederek evlenme teklifinde bulundu. Yaklaşık 500’ün üzerinde mecrada evlilik bannerlarını yayına alan Eroğlu, bu teklifi ile en ilginç evlilik teklifleri arasına girmiş bulunmaktadır. Kendisine verdiği bu güzel karar sonrasında ömür boyu mutluluklar dileriz. Bu arada değerli Melekler Lütfen Tıklar mısınız www.sevgili.me

Yok böyle bir güzellik ya :)

Yeni evlenecek arkadaşlar Cem EROĞLU'ndan feyiz alır inşallah. Daha güzel evlenme teklifleride bekliyoruz. Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

*gülüs* bunu beğendi.
  2. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Çok şaşaalı , şahsen istemezdim desem :hıms:

3. emel23

emel23 Forum Okuru

bence hiç ilginç değil basit olmuş...

En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel Sürpriz Evlilik Teklifleri

en güzel Sürpriz Evlilik Teklifleri

Sürpriz Evlilik Teklifleri etkileyici evlenme teklifleri sürpriz evlenme teklifleri etkileyici evlilik en sürprizler Sürpriz Evlilik Teklifleri Seviyorsunuz ve hayatınızı birleştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Utanıyorsunuz ve cevabın olumsuz olacağından korkuyorsunuz. Bunlara rağmen evlilik teklifini farklı ve unutulmaz kılmak istiyorsunuz. Siz en iyisi bizim önerilerimizi...
  2. En özel evlilik teklifleri

En özel evlilik teklifleri

evlenme teklifi sözleri evlilik teklifi sözleri evlenme teklifleri en güzel ilginç teklifleri Ona çok özel bir şekilde evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Birkaç orjinal öneri duymak ister misiniz? Marjinal bir evlenme teklifi Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi...
  3. böyle bir evlilik teklifine kim hayır diyebilir!!!!

böyle bir evlilik teklifine kim hayır diyebilir!!!!

Elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin? Bekle desem, dünyanın bir ucunda beni bekler misin? Denizimde fırtınalar çıktıgında limanım olur musun? Karanlık bastırdıgında deniz fenerim, Hava açınca yıldızlarım olur musun; Bulutlar gögü kapladıgında pusulam? Mihengim,turnusol kagıdım olur musun? Yüregimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim? Kapılar kapandıgında...
  4. Böyle Evlilik Teklifi Görmediniz! Rüya Gibi! :D

Böyle Evlilik Teklifi Görmediniz! Rüya Gibi! :D

komik videolar ilginç evlilik teklifi Sevgili melekler, şimdi izleyeceğiniz videoda bir evlilik teklifine ve evlilik törenine şahit olacaksınız ama bu her zaman görülebilecek bir tören değil :D:D Aslında bir evlilik programı ve buraya başvuran koca adayı, evlilik programı yetkililerin olağanüstü komplosuyla sevgilisine muazzam bir oyun oynuyor ve ardından muhteşem bir evlilik teklifinin...

Sayfayı Paylaş